Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam elsonek dokinal(12...

Ma voltam elsonek dokinal(12 hetes vagyok)es csinalt huvelyi es hasi ultrahangot! Nekem isszonyuan fajt a huvely! Nem tudom hogy ez mindenkinek faj vagy csak nekem fajt annyira hogy meg a konnyem is kijott! Sokszor fogjak ezt a vizsgalatot vegezni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 9. héten volt hüvelyi uh és nem fájt, sajnálom, hogy neked igen. Fel a fejjel, úgy tudom, innentől már csak hasi lesz...

2008. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon érdekes, mert én szinte nem is éreztem. Izgultál?Nagyon összeszorítottad magad?De én inkább azt gondolom az orvos csinálta durván, mert annak nem szabadna fájnia. De megnyugodhatsz, mert a 12.héttől már hasi UH-t csinálnak. Csak az első hetekben csinálják hüvelyivel,amikor még annyira pici a baba, hogy hasin nem jól látszik.Mindenestere, ha mégi
2008. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
folytatom az előzőt...Mindenesetre ha mégis csinál, említsd meg neki!!!!!Boldog babavárást!Ne felejtsd el, most van a tarkóredő mérés, Down-kór szűrés!!!16 hetes kismama
2008. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Isszonyatosan izgultam!Szoval lehet azert fajt annyira!Az orvosom szerintem nem volt durva nagyon kedves es megerto volt o is azt mondta hogy alt. nem szokott fajni ill. nem kene hogy fajon szoval akkor valami gond van nalam??
2008. márc. 31. 21:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 12 heten csinalt utoljara huvelyi uh-t,es egyszer sem fajt,ratett arra a huvelyi uh fejre egy gumit,es bekente vmivel amitol meg konnyebben becsuszott.

Nagyon sajnalom,h neked fajt,es ha esetleg legkozelebb megis csinalna,mondjuk En ugy tudom,h a 12 heti az utolso huvelyi,akkor mond meg neki,h ovatosabban.

17 hetes kismama

2008. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, biztos hogy nincs gond veled. A szex fáj? Mert he nem akkor tényleg megnyugodhatsz!
2008. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos en annyira tudatlan vagyok meg nem is tudom hogy az egyaltalan uh. volt vagy csak egy vizgalat amivel nezett valamit,hogy minden rendben van e?Gondolom uh. volt csinalt hasit is es latszott a kis babym!Most varom az elsot azert vagyok ilyen tudatlan!
2008. márc. 31. 21:30
 8/12 A kérdező kommentje:

Amugy abszolut nem faj a szex!A parom iszonyat ovatos es figyelmes sose szokott fajni plane nem igy mint ez fajt!

Remelem nem csinalnak tobb ilyet,mert tiszta gorcsbe vagyok a kov.vizsgalatoktol!Koszi a valaszokat!

2008. márc. 31. 21:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Valószínű görcsöltél a dolgon, ezért volt ez a fájdalom. Meg esetleg a doki a méhszájhoz ért többször, ez lehet fájdalmas valakiknél. A 12. heti UH az utolsó hüvelyi, onnantól kezdve hasi van, kivéve ha valami rendellenesség vagy probléma indokolja az előzőt (nekem 15. héten vérzés miatt csináltak egy hüvelyit is). Ne izgulj, várd békében és nagy örömmel a kicsit! :)
2008. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj a vizgálatokon. Fogd fel úgy, hogy ezzel csak segítenek a babának. Nem fájhatna elvileg. Nincs gyulladásod? Nem csíp, amikor pisilsz? Esetleg ég... Mert ha kis gyulladás is van, akkor valóban fájhat, vagy nem kent elég zselés anyagot a doki az uh.fejre (amit a hüvelyi uh-nál a gumi felhelyezése után kennek rá). Nekem a citológia (rákszűrés) fájt, mert pici gyulladásom volt. Egyébként ne félj a hüvelyi uh-tól, ha lazítasz és nincs gyulladás, akkor meg sem érzed. Nekem a 20 hetes uh-on hasi uh-t is és hüvelyi uh-ot is csinált a doki (mondta, hogy ilyenkor már nem szokták, de ezzel jobban látja azt, ahol először gondot látott a hasi uh-on (előtte egy héttel). Ne félj a vizsgálatoktól, nem fog fájni legközelebb. Így állj hozzá. Boldog babavárást. Üdv.: 23 hetes kismama
2008. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!