Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől repedt meg a köldök...

Mitől repedt meg a köldök piersingem helye? A babának lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Öt éve szúrták ki, az előző babámnál nem is volt vele gond, de most nagyon csúnya. 29 hetes vagyok, nincs nagy hasam, de mégis szétrepedt a bőr, ráadásul "belül". Vérzik, gennyes, gyulladt.
2012. jan. 9. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne orvoshoz fordulnod! Én sajnos nem tudok segíteni, nem voltam hasonlóban!
2012. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Húha, most megijesztettél! Az első terhességem alatt nekem egy kicsit megrepedt a lyuk két oldalán kb. 0.5-0.5 cm-t. Most újra babát várok, de félek, hogy tovább fog repedni. A babának nem hiszem, hogy ettől baja lenne, de azért meg kéne mutatnod egy orvosnak! Kamillával borogasd, az nem árthat.
2012. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtett, hogy nekem nem volt gyulladás és semmi más, csak simán megrepedt a bőr. Utolsó voltam.
2012. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!