Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hónapos terhesen lehet...

Ketteske kérdése:

5 hónapos terhesen lehet fürdeni a Balatonban?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha vállalod a kockázatot, hogy bármilyen fertőzést összeszedhetsz ott! Csak gondolj arra, hogy belepisilnek meg hasonlók:( Az én orvosom még az uszodába is saját felelősségre enged, mert a klóros víz sem jó:(((
2008. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyvizeket,termálvizeket mondják,hogy nem lehet, de ez a Te elgopndolásodon múlik,bár némelyik oldalon amilyen mocskos a Balaton...De tényleg ahogy gondolod.Én kihagyom, de csak a fertőzésektől félek,én fogékonyabb vagyok,ha nincs ilyen gondod,akkor lehet.
2008. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a természetes vizekben nincs kórokozó, csak uszodákban... állítólag...
2008. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim addig javasolja az úszást, amíg jólesik. Azt mondta, nagyon jót tesz nekem is, a pocaklakómnak is. Zárt méhszáj esetén kizárt, hogy probléma legyen, semmit nem fogsz elkapni.
2008. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! :) a balcsi természetes víz, ezért öntisztul télen. csatlakozom az előttem szólóhoz, amennyiben zárt méhszájad van (doki megnézi neked), nyugodtan menj és mozgasd át magad! nagyon jót fog tenni, hidd el. ha fertőzésre hajlamos vagy, ajánlom a váltó fürdőruhát, mikor kijössz, szépen átveszed a száraz fürdőrucit, nekem ez bejött a terhesség előtt is. egyébként tavaly nagyon jó minősége volt a balcsinak, idén is hasonlóra számítanak, kellemes , családias strand, fellengzős és kinézős emberek nélkül a balatonvilágosi már-már szocreál korra emlékeztető strandja, ahol nagyon kedvesek az emberek és tiszta az öltöző is! :) jó szívvel ajánlom mindenkinek. ja, és nem drága! bár nincs csúszda meg ilyesmi, amolyan nyugalom szigete, inkább családoknak.

üdv

28 hetes mami :)

2008. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem fürödnék, sajna onnan is össze lehet szedni mindent, legalábbis nekem mindig sikerült. Persze ez egyéni érzékenység függvénye, inkább szerintem csak lógasd a lábadat vagy csónak, megér egy kúpozás mentes további terhességet!!

Jó babavárást!

2008. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!

Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segített!

Üdv.

2008. ápr. 1. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fürödhetsz,nem kell mindent túlaggódni.Kend be magad egy kis canestennel elötte,hogy tuti ne legyen gond!
2008. ápr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!