Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befolyásolhatja az UH eredmény...

Befolyásolhatja az UH eredményét a terhesség elején, hogy milyen a kismama súlya? Pl ha van egy pici hája, akkor később láthatják a babát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A terhesség elején általában hüvelyi uh-t csinálnak, ott nem zavar a háj. 18 hetesen amikor csináltak hasi uh-t, nekem is van egy kis háj a hasamon és mondta az ultrahangos, hogy igen, az is árnyokalhat egy kicsit.
2012. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem 6 hetesen csináltak hasit és csak a petezsák látszódott.
2012. jan. 8. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Én jócskán túlsúlyos vagyok/voltam (plusz 15 kiló).


Az elején még annyira lent van a szemérem domb mögött a méhed,a baba, hogy a hasadon lévő háj ha még óriási is, nem hiszem hogy zavarná a dokit abban, hogy lásson bármit is.


Nekem emiatt a 12. hetin hasival és hüvelyivel is vizsgáltak, aztán később már csak hasival. Néha azt szokták mondani, hogy elég rosszak a látási viszonyok, de ettől még mindig mindent lehetett látni, csak jobban ki kellett, hogy nyomja magát a baba odabent.

Dokim meg néha megkéri ha nem látja megfelelően, hogy kicsit húzzam fel a kezemmel a hasam, hogy jobban lásson, de ezeken kívül semmi extra problémát nem okozott a felesleg a pocakomon.

2012. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem NAGYON sok háj van a hasamon, és volt a terhesség alatt végig, most három hós a babám, és egy szót se szóltak, mindig minden látszott, csak a leletemre nyomtatták rá mindig hogy "vastag hasfal miatt lehetnek nem pontosak az eredmények"
2012. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hetesen hasi uh-on nekem azt mondták, hogy van terhesség, csak nem látszik, hogy élő-e. Rögtön utána megnézték hüvelyin is, és ott volt az embrió, látszott a szívműködés is. Szerintem ilyen kicsi korban a hüvelyi sokkal pontosabb.
2012. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta kérdező és a válaszolok? Itt olvasom, hogy a vastag hasfal befolyásolja a baba mennyire látszik hasi ultrahangon, meg befolyásolja lesz e a terhesség alatt terhes kismama pocakja.
2023. nov. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!