Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23hetes terhes vagyok. éjjel,...

23hetes terhes vagyok. éjjel, ha felébredek pl. pisilni kell, a hasam mintha egy mázsa súly lenne, nagyon nehéznek érzem. ez természetes? nem baj?

Figyelt kérdés
nem fáj, nem görcsöl, csak nagyon nehéznek érzem.napközben még nem igen tapasztaltam.van esetleg valakinek hasonló tünete?előre is köszönöm a válaszokat.
2008. márc. 31. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni! Pont ahogy írod, mintha egy mázsás súly lenne. Néha pisilés után jobb lesz.

Ha keményedik is a hasad, akkor szedj magneB6-ot.

25 hetes kismami

2008. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szerintem nem keményedik.azt mondják azt érezném.

szedek magne b6-ot, reggel 1, este 1.

köszi a gyors választ.

boldog babavárást

2008. márc. 31. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,napközben időben eljut az ember a wc-re de ugye éjjel mire felébredünk,nagy a nyomás,nekem még a babó feje is ott van,és ilyen érzést okoz.Ha pisilsz és megszűnik, akkor nincs gond.
2008. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes nehézség,nekem is olyan van,de sokszor azért is érzem nehéznek ,mert a hasam alja bekeményedik..majd óvatosan nézd meg te is..úgyhogy sztem ezért...25hetes vagyok
2008. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csajok, szerint még az is közrejátszódhat, hogy egy poziban fekszünk sokat és az izmaink elgémberednek...legalábbis nekem ez jutott eszembe erről egyik ejjel.
2008. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem ugyanez van... 38 hetesen :)jó lenne egy kapaszkodócső, amivel felhúzom magam. De sokszor előbb négykézláb, aztán lemászok az ágyról... előretolatva a mosdóig :)


boldog babavárást nektek!

2008. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!