Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól (kb) érezzük, és...

Mikortól (kb) érezzük, és honnan tudjuk, hogy mocorog a baba?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a 17. héten kezdtem érezni, apró buborékszerű érzések voltak. Van aki előbb, van aki később kezdi érezni.

Kb a 20. héttől már a férjem is érezte a kezével.

25 hetes kismami

2008. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első babánál nem kell megijedni, ha a 20.hét után érzed, én is így voltam vele.Az elején nem is igazán érzésnek nevezhető, inkább sejtésnek, én is sokszor azt hittem,h csak beképzelem, amikor meg már egyértelmű, az semmivel nem téveszthető össze.

Sokan mondják, h eleinte bélmozgás-szerű, bugyborékolás, vagy mintha rebegtetné valaki a hasfaladat belülről.

2008. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tenyleg nagyon valtozo, de ha figyelsz a testedre erezheted. Olyan kis buborekolo erzes eloszor, aztan kesobb biztosan egyertelmu rugassa vallik. En nemreg a 13heten ereztem eloszor ezt a kis buborekolast, es azt mondtak, hogy igen ez a baba, ugyhogy vard figyelmesen, de a 20.hetig nem keso.

Kellemes babavarast, es sok egeszseget nektek!

14hetes kismama

2008. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!