Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lessz majd tejem? Tudok majd...

Lessz majd tejem? Tudok majd szoptatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 36.hétbe vagyok, elvagyok keseredve, mert az én mellem nem nőtt meg úgy ahogy mindenki mondja.A mellbimbó körül ugyan nekem is szinte be van feketedve, de nem is olyan kemény.Nem volt még előtejem sem.A doki azt mondta ne aggódjak, ezek semmit nem jelentenek, mert nagyon sok nőnek megnőnek a mellei, meg van előtej, mire oda jutnak hogy szoptatni kéne már nincs mit. Én mindenképp veszek homeopátiás, tejserkentő golyót, csak érdekelne hogy másnál is volt ilyen?Köszi a válaszokat.
2008. márc. 31. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt előtejem a terhesség alatt, aztán a szülőszobán már szopizott a babám. Én nem tudtam, hogy van mit, de ő megtalálta benne :)

Lesz tejed, miért ne lenne? Ne aggódj emiatt, a sok aggódás pont lehet az oka a tej elmaradásának.

Ha a Ti kórházatokban netán nem bevett gyakprlet, hogy már a szülőszobán szoptatnak a kismamák, akkor kérd meg a dokidat, hogy Te azért megtehesd! (Jogod van hozzá).

Aztán az első napokban minél többet tedd cicire (minden nyikkanásra nyugodtan, ne hallgass senkire, csak a saját ösztöneidre!) és egész biztosan lesz elég tejed!

Az én fiam élete második éjszakáját gyakorlatilag teljes egészében a cicimen töltötte, így nem vettem észre,mikor megindult a tejem, mert rögtön ki is szívta. Nem volt nagy, bedurrant mellem, mint másoknak, csak abból vettem észre, hogy már van rendes tejem, hogy kezdett világosabbat büfizni a babám. Ezek után 16 hónapos koráig szopizott.

Lesz tejed!!! Csak így szabad felfogni!

2008. márc. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én melleim ugyan megnőttek,de nem csöpög belőlük az előtej,a bimbóudvarok feketébbek,de nem olyan kemények...de mindettől függetlenül nem aggódok,mert érzem,hogy tudni fogok szoptatni.Bízz magadban!No meg a doki is azt mondta semmi gáz,akkor ne is aggódj!Még van vissza 3 heted,meg különben is,én annak örülök,hogy nem kell melltartóbetéteket vásárolnom nyakra főre.
2008. márc. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!