Lehetek igy terhes?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete késik a menstruációm. December közepén voltam egy sráccal, eleinte nem használtunk gumit, de nem ment el bennem és mikor éreztük, hogy közeledik gumit húztunk, hogy el tudjon menni bennem. December végén (20-a körül)voltam egy másik sráccal akivel szintén igy volt a szex. Lassan 2 hete késik és kicsit félek, hogy most mi is a helyzet. Tesztet jövőhéten készülök csinálni ha méh nem jön meg addig. Szerintetek teherbe eshettem igy?
2012. jan. 3. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
meg van rá az esély
2012. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, az esélyed megvan rá,de a bébi érdekében remélem, hogy nem!
2012. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igen terhes lehetsz, kedves kérdező.Az nem védekezési módszer, amit ti csináltatok, az elejétől a végéig kellett volna gumit húzni.És ez nemcsak a nem kívánt terhességtől védene, hanem a nemi betegségektől is...
2012. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mind a két pasi régi szerelmem volt...
2012. jan. 3. 16:55
 5/16 anonim ***** válasza:
juujjj terhes is lehetsz, de amúgy is tök ciki az egész, és attól még, hogy régi szerelmeid, attól még, ha váltogatod a partnereidet, akkor könnyen kaphatsz el nemi betegségeket, és csak tippelnék de ne vedd rossz néven, gondolom, ha két héten belül két pasival szexszeltél akkor ez nem egyedi alkalom volt. Szóval GUMIIIIIIIIIIIII!
2012. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Remélem nem estél teherbe,mert szerintem még arról sem lenne fogalmad ki agyerek apja,ha 2 hetente mással henteregsz!
2012. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Majd írd meg, hogy kitől lett a baba :)


Ha váltogatod a partnereidet, ami saját dolgod, én nem ítélkezem, akkor legalább védekezz komolyan, és helyesen.

Ha terhes leszel, te leszel az év ribizlije a baráti körödben, hogy még abban sem leszel biztos, melyik ex szerelmed a gyerek apja.

Vagy!

Keressél még egy ex-et, és akkor te leszel a főhőse a 3 pasi, meg egy bébi című hálivúdi sikernek :)


Bocs, ha elbagatellizáltam a dolgot, igen, lehetsz terhes, mint ahogy leírták előttem.


Én minél hamarabb tesztelnék a helyedben.

10 hetes magzatnak már mindene megvan, ne akkor öld meg!

Mondjuk mindegy, az én szememben így is úgyis gyilkosság!


Én pont ezért védekeztem precízen, mert az ilyen dolgokat el akartam kerülni, és sikerült is!


Az írás stílusod alapján nem tűnsz unintelligensnek, nem is értem, mért nem tudsz védekezni!


Majd írd meg a teszted eredményét, reméljük nem vagy terhes, minden jót!

2012. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelőnek:

Nem ölném meg a babát semmi féleképpen, sőt megtartanám és örülnék is neki....megirom mindenféleképpen, hogy mi a helyzet...de azért még reménykedek, hogy nem vagyok az.

Most már belátom én is, hogy hülyeséget csináltam.

2012. jan. 3. 17:11
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen. Viszont izgi lenne eldönteni, kitől kérd a gyerektartást...
2012. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy lehetsz terhes és az is, hogy gőzöd sincs melyik az apja!! Ha több srác nem volt a képben, remélem tudod, hogy 50-50% az esély mind a 2 apajelölt részére és nem az felé dől ám a mérleg, hogy melyikőjüktől szeretnéd jobban. Nem akarlak kioktatni, de ha védekezés nélkül szexelsz aztán felteszed a kérdést hogy lehetsz e terhes, gondoltam jobb ha tudod miről van szó valójában.
2012. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!