Aki fogamzásgátló rendes szedése mellett lett terhes annak volt pecsételő vérzése közbe?
Az orvos adott valami magyarázatot miért történhetett?
Volt valami ami közre játszhatott benne?
Előre is köszönöm!
Szia. En fogamzasgatlo rendszeres szedese mellett lettem terhes es soha nem volt koztes verzesem.
Terhess lettel gyogyszer mellett?
Ezzel indokolta a doki?
28 hkm
Ops, bocsi, nem olvastam vegig amit irtal.
Nekem a doki azzal indokolta a terhesseget, hogy nagyon regota tartosan szedtem a gyogyszert. 9 evig szedtem folyamatosan. Azzal magyarazta hogy valoszinu hogy a mai alacsony hormontartalmu gyogyszereket ugymond "megszokta" a szervezetem, mivel nem voltam beteg, es nem is hanytam, hasmenesem sem volt. Tehat elvileg vedenie kellett volna a gyogyszernek. De nem.
Jah, es meg annyit mondott hogy oruljek neki hogy teherbe tudtam esni, hisz a fogamzasgatlo elvekonyitja a mehnyalkahartyat, es tartos szedes mellett nehezebb a fogantatas, es lehet hogy a gyogyszer elhagyasa utan nehezebben ment volna a baba projekt.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!