Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdetleges viszérre van...

Kezdetleges viszérre van megoldás?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, hogy kezd viszeres lenni a lábam, a talpamtól indulnak a kék csíkok,Kb 5-6 cm-en látom az ereket és majd leszakad mind a 2 lábam.Még csak a 21. hétben vagyok, 6 kg plusszal, de sajnos a kötőszövetem elég laza, így a hajszálereim elpattannak, és úgy tünik, hogy a viszért se fogom megúszni.Valaki hasonló cipőben jár esetleg?
2008. márc. 30. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg szerezni gesztenyemézet.Az nekem bevált.Meg most ajánlotta egy másik méhész a bálványfa mézét,de azt mégcsak tegnap kezdtem el enni,így nem tudom,hogy tényleg olyan jó-e,mint a másik.
2008. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, A gesztenyemézet is csak enni kell és jótékony hatással van a viszérre?Van esetleg adagolási tanács, hogy mennyit kell egy nap?Előre köszönöm a választ, erről még nem hallottam.
2008. márc. 30. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

patikában lehet kapni vadgesztenye és körömvirág krém keveréket, az a legjobb, és azt az érintett testrészre kell kenni :)

Én is azt használtam, ha gondolod, megnézem a márkáját is, mert nem jut eszembe, csak most lent van :) de megnézem, ha kell :)

puszi:

38 hetes kismama

2008. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok hasonló tünetekkel.Én már 16 kg-ot híztam (sajnos), de ez ennek nem függvénye.Van aki visszeres típus van aki nem. Nekem is elpattantak már a hajszálerek és van pár mély visszerem.Nekem kompressziós harisnyát kell hordanom, a doki írta fel.Igaz csak combfix, de rohadt kényelmetlen és nagyon szorít, de így elkerülhető a baj. Kérdezz utána ha érdekel, nem tudom, hogy azok a krémek tényleg segítenek-e.Mindent meg kell próbálni. Minden jót!
2008. márc. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!