Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelős! Hét, nem, plusz kg?

Tippelős! Hét, nem, plusz kg?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hány hetesnek és fiúnak vagy lánynak látjátok e a picim. Súlynál annyit segítek, hogy fölöslegem az volt bőven a terhesség előtt is.


[link]


[link] [link]



2012. jan. 3. 10:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor én jól tippeltem(a kg csak"hasraütve")ha megtudod érdekel,de szerintem fiú,majd írd meg! :)
2012. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
szépen mutat az a nulla a válaszom alatt, csak még mindig nem magyarázta meg senki, hogy mégis miért kellene megtippelni egy nyilvánvalóan túlsúlyos kismama hízását? Ez valami új proliszokás?
2012. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Persze, ha megtudom megírom. Kedves utolsó, csak egy kérdés volt, ha nem akarsz nem kell rá válaszolni. Ami engem igazán érdekelt az, hogy hány hetesnek látszik és hogy fiút, vagy lányt tippeltek e. Bocsi, ha megsértettelek a plusz kg-s kérdésemmel.
2012. jan. 4. 09:20
 14/16 anonim ***** válasza:
pfff....a nemes bosszú...kedves 0%-os ez legyen a legnagyobb örömöd! :)
2012. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod megtippelni, hogy hány kilót hízott a kérdező, hát ne tedd... Annyi a frusztrált ember, jóég...
2012. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ilyen undok és rosszindulatúnak lenni,inkább maradtál volna csendben.
2012. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!