Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol folyt el a magzatvized?...

Hol folyt el a magzatvized? És utána mi tortént?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy aki már szült, annak hol folyt el, én attól tartok, hogy az utcán fog :s
2009. máj. 22. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok tipikus példa. Nekem a kórházban folyt el, már három napja befektettek (10 nappal túlhordtam + diabétesz). Pont aznap, amikor másodszor is meg akarták indítani. Miután nem történt utána semmi, meg is indították (oxitocinnal), de még arra sem tágultam, így császár lett a vége. Remélem, te szerencsésebb leszel. Azért figyeld a fájásokat is. Aki anno fájásokkal jött be a kórházba, szinte mind természetesen szült.
2009. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
otthon, este 9kor, letusoltam, majd indultunk a korházba - 0,40 kor szültem. Viszont egész nap éreztemm, hogy valami készül, észre fogod venni hogy közeledik az idő. Az utolsó héten még nagytakaritást csaptam, viszont nem mentem sehová, nem volt kedvem. Könnyü szülést neked!
2009. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
otthon ebéd közben
2009. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem itthon folyt el este 11-kor, egyből mentünk a kórházba. A baba csak másnap délután 5-kor lett meg.

Állítólag az a jobb, ha előbb a fájások jönnek, és csak utána reped a burok, így könnyebb a szülés!

Remélem a második így jön!

Könnyű szülést!!!:)

2009. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rám irtó hasmenés jött, le is zuhanyoztam, aztán próbáltam aludni, de az ágyban elfolyt a magzatvíz, a kórházban azt mondták, egyeseknél így kezdődik.
2009. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5 napot túlhordtam, és már ki voltam akadva. 1 hónapja nem csináltam a terhestornát, úgyhogy gondoltam, hogy hátha majd attól. Be is jött, torna közben folyt el, itthon. És, ha az utcán? Semmi baj, ha elfolyt, utána szülésig úgyis folyni fog. Mi is úgy mentünk be, hogy betét, meg lepedő alattam a kocsiban, meg a szülészeten is húztam magam után a csíkot. Ez természetes.
2009. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 szülésem volt. Az első kettőnél nem folyt el a magzatvizem, már fájásaim voltak, mikor burkot repesztettek. A harmadiknál, minden előjel, és előérzet nélkül a kiírt időpont estéjén lefekvés után éreztem, hogy folyik. Ekkor még semmi fájás nem volt. Éjfél körül kórházba indulás, reggel 6-kor megszületett.
2009. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én évek óta eggyel feljebb vagyok a topicon, de nagyon vágyom már közétek.

De a barátnőmet le tudom írni Neked.

Este átjött hozzám azzal,hogy nagyon furcsán érzi magát és folyik belőle valami, de nem hiszi, hogy a magzatvíz, mert nem sok. Még mondtam is hogy leányzó itt szülsz a konyhámban?

Szegénykém egész éjjel kínlódott, hajnalban mentek be a kórházba és csak este 9 kor született meg az én 4 kilós Andriska keresztfiam. Aki azóta szalad és persze be nem áll a szája.:)


Szóval nála ennyi volt, nem öntötte el, még a kórházban sem. Legalább is nem mondták, hogy burkot repesztenének.


Nagyon jó egészséget kívánok itt is mindenkinek(mert az a legfontosabb).

2009. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem itthon de. 9 órakor, rögtön kórházba mentünk, mert már itthon a nyákdugó is elment, du. 1 órától voltak a fájások és pont 17 órakor megszületett Vanda baba. :DD
2009. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is itthon éjszaka. Arra ébredtem, hogy keményedik nagyon a pocakom, azt hittem, hogy pisilnem kell és amiatt. Kikecmeregtem az ágyból, ami nem volt éppen gyors folyamat és ahogy függőlegesbe kerültem elfolyt a víz. A matracra. De semmi baja sem lett, tényleg színtelen, szagtalan dolog a magzatvíz.

Még lezuhanyoztam, telefonáltam a kórházba, összecuccoltunk és elindultunk.

Tényleg folyamatosan folyik, ahogy egy korábbi válaszoló írta, vagyis nekem inkább időnként jött egy-egy nagy adag, majd percekig alig valami. Gondolom a baba feje dugószerűen elzárta a víz útját. Akkora betéttel indultam be a kórházba, hogy nem tudtam tőle normálisan összerakni a lábam, ettől függetlenül már térdig vizes volt a nadrágom, mire kiszálltunk a liftből.

2009. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!