Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányas haskörfogattal ment...

Hányas haskörfogattal ment szülni aki vékony alkatú és ugymond kis pocakosnak számított?

Figyelt kérdés
Lerágott téma, már megnyugodtam a kis pocakom tekintetében, de kíváncsi lennék volt e még valaki,aki kb.ilyen méretekkel ment szülni, mint én, és mekkora lett a baba?Én most 38+4 vagyok és 100 cm körül van a körfogatom.A baba 4 napja 2650 gr. volt uh szerint!Kíváncsi lennék lesz e legalább akkora ilyen pici pociból?
2009. máj. 22. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a doki szerint minden rendben, akkor teljesen mindegy, hogy mennyi a haskörfogatod. Nincs egyenes arányban a baba mérete a hasméretével. Kis pocakból is került már elő nagy baba, illetve nagy pocakban is rejtőzhet kicsi baba.
2009. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem a poci körfogata számít. Én a 4. babámat nagyon bent hordtam, 38 hetesen is még csak 89 cm volt a pocim mérete. A kislányom ekkor született 2950 g-mal. A nagyobb gyerekeimnél sokkal nagyobb volt a pocakom, 100cm körül, ők 3370 és 3500g körüli súllyal születtek.
2009. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó!:-)Úgy örülök, hogy nem vagyok egyedül!Mert már a dokim is meegjegyezte milyen kicsi és kicsit elszomorodtam, mert ő aztán kellett hogy lásson pár kismama hasat.
2009. máj. 22. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
40+3 hétre szültem. A haskörfogatom 105 cm volt, a babám pedig 3500 g-mal született.
2009. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

39. hét vége lesz holnap, 101 cm, a lakó becsült súlya egy hete volt 3700 gr :)

ennyit a pocakméretekről.

2009. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, akkor nem is olyan ritka szülés körül ez a 100 cm.

Az ultrahangos súlybecslés meg tök relatív!Kis fejű babát kisebbnek számolnak!

2009. máj. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!