Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetesen mik a tünetek?

4-5 hetesen mik a tünetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mindjárt megjön érzés, pozitív terhességi teszt. Amúgy semmi tudományos, az "igazi" terhességi tünetek 6-7 hetesen észlelhetőek először, mellfeszülés, mellbimbók érzékenysége, émelygés, szédulés stb... szorítok!

12+6 hetes

2009. máj. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én sokat aludtam, mindig fáradt voltam és minden reggel rókáztam.Mire eljött a nap, hogy megjönne, addigra többé -kevésbé biztos voltam a babában.
2009. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi tünetem nem volt a 6-8. hétig egyik terhességemnél sem.
2009. máj. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 9 hetes terhes vagyok, és már mióta tudom hogy babát várok azóta tök fáradt vagyok. Egy picit látszik a mellemen hogy elkezdett eresedni, és megnövekedett. (végre :-) ). 4-5 hetesen a fáradtságon kívül nekem semmi tünetem nem volt, nem törvényszerű hogy mindenkinél van valami. Szerencsére eddig hányingerem se volt soha.
2009. máj. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

SZia

En ennyi idosen meg nem tudtam,h babat varok,de igy utolag ami mar akkor is feltunt,h nagyon fel volt puffadva a hasam,es a cicim is nagyon erzekeny volt.

2009. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ilyenkor olyan álomkór volt rajtam hogy állva bárhol el tudtam volna aludni. A hasam úgy éreztem hogy mindjárt megjön, sőt volt olyan érzésem mintha éreztem volna hogy folyik ki valami, olyankor rohantam a wc-re, de semmi nem volt. A cicim ugyan úgy fájt mint mindíg szokott a nem várt előtt. Azt hiszem ennyi volt.

Gratulálok!

2009. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Nekem is hasonló tüneteim vannak.
2009. máj. 22. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!