Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is sokat csuklik a...

Nektek is sokat csuklik a babátok?

Figyelt kérdés
Ma már harmadjára csuklik szegény. De most annyira , hogy mozog az egész hasam. Már 24 hetes kora óta napi szinten többször is. Ez normálos szerintetek? Most vagyok 29+2 hetes terhes.
2012. jan. 1. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:

igen

és valószínü ilyen lesz mikor megszületik is nagyon sokáig. nekem a lányom a hasamba is sokat csuklott meg aztán kb féléves koráig naponta, aztán már szinte semmit sem.


nem kell vele majd baba korába sem semmit csinálni, elmúlik, pl szopinál egyböl abba maradt.

2012. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én hajnalban szoktam érezni, rendszeresen. Lehet napközben is csuklik, de arra vagy nem fogyelek fel, vagy nem tudom...
2012. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy idepofátlankodok, de milyen érzés, ha csuklik? :)) Annyira érdekel! Vagy majd észreveszem magamtól is?


21 hkm :)

2012. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12:34: olyan mintha kopogna, biztos rájössz! ilyen egyenlő időközönként egy-egy koppanás, vagy hogy mondjam.
2012. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem mindig csuklott a pocimba és idekint is napjába többször !!!:)
2012. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor ez nem minden kismamánál van így? Nem mindegyik baba ilyen csuklós?

Aki kérdezi, hogy milyen?: Ugyan olyan időközönként rángat a hasam. Eleinte olyan kisebb kis rángások de most , hogy nagyobb elég kellemetlen mert olyankor még rug is nagyokat! Fogod tudni, ha a te babád is csuklós lesz!

2012. jan. 1. 13:15
 7/9 chococa_aath ***** válasza:

nekem nagyon sokat csuklik.. és elég sokáig..

de azt mondják hogy az a jó ha csuklik mert a kis tüdeje tágul..

2012. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én még nem éreztem h csuklik. :) Vagy csak nemtudom mire kellene figyelnem. Állandóan mocorog, kinyomja a fenekét, a talpát, stb... De én még nem éreztem olyat h folyamatosan ugrana egyet-egyet a pocom. :)
2012. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Eddig legalább éjszaka nem volt jellemző a csuklás. Az elmult éjszaka kétszer is arra ébredtem, hogy nagyon rángatózik a hasam. Ez már tulzás, mert sokáig is tartott szegénynek. Meg olyankor rug vág is, gondolom ő sem élvezi annyira. Nagyon kis mohó baba lesz és így hasfájós is. Jaj nekem.

2012. jan. 2. 09:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!