Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedek! Mit tegyek?

Vizesedek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elmúltam 32 hetes terhes 3 napja!Ma mikor hazaértem a hatalmasra vizesedett a lábam!Vagyis csak a bokámtól lefele!Vegyek másik cipőt holnaptól?vagy ajánljátok a papucsot?Még suliba járok,tehát mindennapi elfoglaltságom van!Nem tudom mit tegyek!És ez nem koraszülésre utaló jel ugye?/túl sok a tapasztalt,jótanácsot osztogató ember a környezetemben/

Valaki hasonló helyzetben?

32 hetes kismama


2009. máj. 21. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Én 37 hetes vagyok, de már 2 hónapja küszködök az ödémával. Szedek homeopátiás bogyókat, de pár napja már nem használ.

Reggel már dagadt lábbal kelek fel. Bármit csinálok már le sem apad. Az egész lábam feszül, néha úgy érzem majd szét reped a bőröm. És ez csak rosszabb lesz.

Az összes cipőmet "kinőttem", úgyhogy vennem kellett egy számmal nagyobb utcai papucsot, aminek állítható a pántja.

Szerintem te is vegyél kényelmesebb cipőt, mert szét fog menni a lábad.

Az ödéma nem koraszülésre utaló jel, a terhesség természetes velejárója. Persze el kell járni ellenőrzésre a toxaemia kialakulásának veszélye miatt.

2009. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is vizesedni a 35.héttől kezdtem és nekem sem voltak jó a papucsaim de én is vettem egy kényelmeset.Igen,ez is a terhességgel jár de majd elmúlik.Mindenképp szólj erről az orvosodnak, tudjon róla.


egy 6hónapos baba anyukája

2009. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyél vízhajtó gyümölcsöket, kevés teát ígyál, és ne sózd agyon az ételeket, mert az megköti a vizet.
2009. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon vizesedik a lábam,ma egésznap nem ment le,de nem ajánlok semmi vízhajtót,ugyanis többet ártunk vele a babának,mint amit magadnak hasznosítassz!!!!

Nekem csak annyit mondott a dokim,hogy ne egyek sósan,sokat pihenjek felpolcolt lábbal!!!

Remélem segítettem:NE HALLGASS AZ OKOSKODÓKRA!!!!!!

32hetes km

2009. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!