Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinaltattatok 19 hetesen 4D-t?

Csinaltattatok 19 hetesen 4D-t?

Figyelt kérdés
miert mondjak hogy korai,csinaltatok kesöbb is.
2009. máj. 21. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 19 hetesen megyek, 16 hetesen már mentem volna, de rábeszéltek hogy várjak a 18. hétig legalább, amúgy az Ultrahang rendelők is úgy javasolják hogy 18-20 hetesen érdemes menni.
2009. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mire vagy kiváncsi:)) Pofi szempontból mondják h korai, mi 22 hetesen voltunk és nagyon kis csontos volt még semmi se látszott az arcocskájából, ezért azt mondják olyan 24-26-28 hetesen a legjobb.

32-34 hét körültől meg már olyan kicsi a hely h akkor meg azért nehezebb behozni az arcát mondjuk.

Ha a nemére vagytok kiváncsiak akkor abszolut nem korai...mi 17.-18 hét között megyünk de a nemét szeretnénk megkuksizni kistesónak.

2009. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért mész.

Mi voltunk 4D-n a 14., 19. és 27.héten.

Az első kettőn azért voltunk, hogy ha véletlen valami baj lett volna, akkor még lehessen "cselekedni".

A 27.héten viszont azért mentünk, hogy egy igazi jót mozizhassunk és láthassunk jó dundi babát :) :)

Nekem nagy élmény volt a 19.heti uh is amúgy, még olyan kis csontvázka volt, de szuper volt látni!

Ha tudsz menni többször, ha megteheted, akkor hajrá!

2009. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nagy szerencsénk volt, mert a magándokink olyan helyen csinálja a 12, és a 18 hetes genetikai ultrahangot, ahol lehetőség van a 4D-s felvételre. Így már akkor gyönyörködhetünk benne! :) Szerintem 19 hetesen már bőven érdemes elmenni, főleg, ha többet is szeretnétek. Nekünk megvan a 12, a 18, a 22 és a 29 hetes felvétel, de még egyet szeretnénk. Nagyon jó látni, ahogy egyre jobban hasonlít a ránk. :)
2009. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!