Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első baba általában,...

Az első baba általában, hogyan születik? Mennyi időre?

Figyelt kérdés
Ki húztátok a 40-dik hétig?Na és persze főleg nyáron,augusztus elejére vagyok kiírva.
2009. máj. 21. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a 41. hétig húztam. Április volt...
2009. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 37. hétre született, érett babaként, kissé mázosan :) Télen szültem, első baba.
2009. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szintén 41.héten szültem,április közepén.

Nagyon sok tényező közre játszik ebben,én meg voltam győződve róla,hogy előbb jön.Aznap kellett volna befeküdnöm a kórházba túlhordás miatt.Nagyon nem akartam plusz napokat benntölteni és úgy látszik a lányom sem,inkább kibújt.

2009. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 39. hét elején született, júniusban.

Én csak olyan népi bölcsességről tudok, amik arról szólnak, hogy az elsőt nehezebb megszülni, olyanról még nem hallottam, hogy azért mert első hamarabb vagy később jön. Lehet egyébként, hogy én értettem félre a kérdésedet. :))

2009. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én júniusban szültem,40.héten,sőt a kiírásra ráhúztam 2 napot.Sokmindentől függ,hogy mikor érkezik a baba.Ne aggodj!
2009. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm a válaszokat.28hetes km.
2009. máj. 21. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:
tavaly nyáron kiirt előtt 4 nappal szültem a kisfiam
2009. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a kislányom a 39. hét utolsó napján született meg. Ez változó, a 37. héttől már bármikor szülhetsz :D
2009. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!