Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mennyire kellemetlen helyzet?

Ez mennyire kellemetlen helyzet?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok, sztk-ba járok, de nem a korzeti orvosomhoz, hanem ahhoz, akit anno ajánlottak. Nem magánrendelés, tehát nem fizettem, ill. csak 1x. Még a legelején megbeszéltük, h elvállal, de kozben anyagilag úgy alakultak a dolgok, hogy nem tudnánk fizetni+ azt sem tudom, mi a tarifa, mert 3 asszisztens előtt nem kérdezhetem meg. A múltkor megkérdezte, h hova adja az nst vizsgálatkérőt. Én y kórházat mondtam, holott ő csak x-ben szüleszt. Egyébként nagyon szimpi doki, de hát... :S Most akkor nagyon ciki úgy visszamenni, hogy "nem kértem belőle" /csak a pénz miatt, csak ő ezt nem tudja/ Bocsi, ha hosszú lett, de nagyon nyomaszt a helyzet.
2009. máj. 21. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha abba a korházba mész szülni ahl dolgozik, és mikor beindul és pont ő van, akkor nála szülsz. De előbb kérdezz rá hogy mennyiért csinálja. Vagy egyáltalán nem szeretnétek fizetni?
2009. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legegyszerűbb ha megmondod, hogy anyagi okok miatt, ha normális doki megérti, biztos kellemetlen ezt így megmondani, de sokkal egyszerűbb minta elkezdenél mellébeszélni,

28 hetes kismama:)

2009. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyél vele maximálisan őszinte. Mond el, hogy sajnos ilyen helyzetbe kerültetek önhibátokon kívül és ez ellen nem tudsz mit tenni. Az asszisztensekkel meg ne foglalkozz.
2009. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
így abba a kórházba fogok kerülni, amelyik a korzetim, tehát vele biztos nem találkozok. Az asszisztensek előtt meg nem tudok ilyet mondani, biztos vagyok benne, hogy nem merném... :S
2009. máj. 21. 12:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak van még pár vizsgálat, legkoz. a 36. héten, és hozzá megyek vissza...
2009. máj. 21. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!