Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek hogy megbírjam...

Mit tegyek hogy megbírjam inni a cukros lötyit, terheléses cukornál? Félek, hogy nem fog menni, és kijön belőlem.

Figyelt kérdés
Előző este elkészíthetem magamnak, teszek bele citromot, de tényleg olyan szörnyű az íze?
2009. máj. 21. 11:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sajnos már érdeklődtem, sem a kórházban, sem az SZTK-ban nem adják a zsömle-tej variációt... Kérdeztem a védőnőmet is, de az meg csak pislogott.. ő még nem is hallott a zsömle-tej variációról. Azért ez sokat elárul róla...


De egyébként nyugodtan lehet bele tenni citromot, nálunk kifejezetten hangsúlyozzák is, hogy vinni kell-persze csak az igazi citrom jó, a citromlé nem. Sok sikert neked!!!

2009. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél egy citromot vittem (már akkor is előre szóltak az előttem szülők, hogy vigyek ha jót akarok) két húzóra megittam, de majd összeragadt így is a szám. nem lettem rosszul, csak valahogy túl édes volt még úgy is, úgyhogy most 2-3 citrommal megyek. :)) Addig csavarom, míg jó nem lesz. nyugi, kibírod! mikor mész? Írj majd, milyen volt. én 3 hét múlva megyek.
2009. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
holnap reggel megyek, a löttyel együtt, viszem magammal. este lehűtöm, remélem hideg marad még kora reggel is.
2009. máj. 21. 14:44
 14/15 anonim ***** válasza:
citrommal együtt olyan mint egy sűrű édes limonádé. Magát a cukros vízet nem lehet otthon megcsinálni azt ott elötted állítja össze a nővér. egy papírtasakban van a por amiben nem csak cukor van és azt egy kb 2dl-es pohárba teszi és felengedi vízzel abba teheted a citrom levét én egy egész citromnak a levét vittem. egy sűrű szirupszerű limonádé. nekem egyáltalán nem volt hányingerem tőle. iszonyú édes az biztos.
2009. máj. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
túl vagyok rajta, abszolút nem volt gáz, simán megittam, egy húzásra!!!!! köszi a válaszokat
2009. máj. 23. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!