Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek hogy megbírjam...

Mit tegyek hogy megbírjam inni a cukros lötyit, terheléses cukornál? Félek, hogy nem fog menni, és kijön belőlem.

Figyelt kérdés
Előző este elkészíthetem magamnak, teszek bele citromot, de tényleg olyan szörnyű az íze?
2009. máj. 21. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vészes. Mondjuk nekem sem ízlett, de azért le lehet húzni. Én kb. egy egész citrom levét beletettem. Úgy egész tűrhető lett.
2009. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ott kell meginnod, nem rakhatsz bele semmit, én még beszélni sem tudtam róa mert majdnem hánytam a gondolattól. Próbálj gyorsan túlesni rajta. Sok sikert, nem lsz könnyű, de csak 1x van ilyen, és a baba miatt kell:) ezért meg megéri :D
2009. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓ semmi az egész ki lehet bírni...én még a 2órahosszában elment sétálgatni is..a lötyi meg simán lement...és kibirtam evés nélkül is...ne félj,nem vészes:)
2009. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a dokim azt mondta előző este elkészíthetem magamnak, ott csak meg kell innom. gondolom elhiszik hogy benne van a cukor :)
2009. máj. 21. 11:39
 5/15 anonim ***** válasza:

Tehetsz bele citromlevet, nekem a védőnőm mondta, sőt a kórházba is mielőtt megkaptam volna a lötyit kérdezte a vérvételes hölgy van e hozzá citromlevem, én indulás előtt itthol egy egész citromot kifacsartam, flakonba öntöttem majd a kórházba a lötyibe, szerintem olyan úgy mint egy édesebb limonádé, ne izgulj nem olyan szörnyű,

Boldog babavárást,

28 hetes kismama:)

2009. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi! Nekem nem lehett semmit :-S De már vége és a babám is megvan, én már elfelejtettem :)
2009. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én citromlé nélkül ittam meg és ki lehet bírni, sztem egyeltalán nem szörnyű, csak sokan ezzel ijesztgetik a kismamákat. Ha szereted a csokit, akkor simán ki lehet bírni, csak ne úgy állj hozzá, h húúú ez milyen rossz, mert sokan beleültették a bogarat a füledbe. És tegyél bele citromlevet, attól meg aztán tényleg finomabb lehet.
2009. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
csoki?? imádom, minden mennyiségben jöhet:) . köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 21. 12:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Nos, én az első terhességem alatt mindkétszer kihánytam... már most parázok, mert nemsokára megint mennem kell (a második babámat várom) Nekem már azzal is bajom van, hogy az éhgyomri vérvételt hogyan csinálják meg, mert mikor felébredek, nekem azonnal ennem kell, annyira fáj már addigra a gyomrom (epekövem van, és marja a gyomrom az epe)

Én most elkezdtem itthon mérni a cukromat, eddig minden eredményem jó, így el lehet bliccelni a kórházi mérést?

2009. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: szerintem a kórházi mérést sehogy sem tudod megúszni. mi lenne ha keresnél olyan helyet, ahol zsömle és tej van? szerintem én is kifogom hányi, nekem az a bajom, hogy túl korai időpont, korán reggel ilyen löttyel indítani, nem kellemes. legalább ehetnék előtte...
2009. máj. 21. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!