Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is zsibbad a lába meg...

Másnak is zsibbad a lába meg a keze?

Figyelt kérdés
Elég sűrün fordul elő, hogy egy kis ülés után zsibbadnak a lábújjaim, vagy a kezem. Azok a kis kellemetlen tűszúrások jönnek. 22+4 hetes vagyok.
2009. máj. 21. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok, de nekem is, inkább alvás közben kelek arra , hogy zsibbad a kezem
2009. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok és minden hajnalban arra ébredek, hogy elzsibbadtak az ujjaim.
2009. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a tenyereim szoktak zsibbadni reggelre. Pont ma kérdeztem a védőnőtől, és azt mondta, h ez ilyenkor "normális", mert valószínű, h a baba úgy fekszik, h nyomhat valami ideget. Meg azt is mondta, h a vizesedéstől is lehet!

Üdv.: 24 h pocis

2009. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

nekem már mindenem zsibbad. elegem van a terhességből, soha többet nem vállalom az 100%. Alig várom, hogy már megszüljek.

32 hetes

2009. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lábam nekem is, de érdekes, hogy csak fekvéskor. Reggel már ha kinyílik a szemem, fel kell kelnem,mert nem bírok úgy maradni. Egész nap aztán semmi bajom. 22 hetes vagyok szintén.
2009. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! 36. hetes vagyok. Bizony zsibbad mindkét kezem egész a könyökömig. Főleg este de van hogy napközben is. Ma voltam vizsgálaton, megkérdeztem a szülészemet. Azt mondta aggodalomra semmi ok. Egyszerűen vizesedek, ez vele jár :-)
2009. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!