Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is zsibbad az ujja?...

Másnak is zsibbad az ujja? Normális?

Figyelt kérdés
Jobb kezemen kettő, bal kezemen egyenlőre egy. 31 hetes kismama
2009. febr. 26. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma mar valasztoltam egy ilyen kerdesre.Igen nekem is zsibbad a jobb kezemen 3 ujjam allandoan.De vizesedem is,valoszinu ez miatt.Allitolag normalis jelenseg terhessegnel,masokat is hallottam hogy zsibbadtak.37 hetes kismama
2009. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 31 hetes vagyok. Nekem szinte minden reggel zsibbadnak az ujjaim. Van, hogy erre ébredek és szörnyű érzés. Napközben nem érzek zsibbadást, épp elég a reggeli élmény is. :)
2009. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a balkezemen a mutatóujjam külső fele zsibbad. A bőr meg teljesen érzéketlen. Ma reggeltől meg a ballábamon 3 lábujj is zsibbad, de egyikre sem tudok magyarázatot.

38+2 vagyok

2009. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Okés, akkor én sem csak elalszom minden éjjel. Tegnap reggelre még a "világhíres" vékony bokámnak is búcsút intettem egy időre...gyűrűt már 3 hete nem tudok hordani.

Így lett a becenevem szingli kismama, pedig férjnél vagyok :)

36+ 3 napos

2009. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:) Köszi Csajok a választ.

Én sem tudok gyűrűt hordani. :)

2009. febr. 27. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!