Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalataitok szerint...

Tapasztalataitok szerint mennyi idő volt mig visszahúzodott a hasatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez alkat függő is, (én olyan combra, fenékre hízós vagyok inkább nem hasra) meg a hasizmom is elég normális volt, így szülés után egyből lapos lett a hasam, viszont a bőr az szörnyű rajta és azóta se változott:((( a fiam 18 hónapos..

Szóval hiába nem áll ki a hasam, hasra simuló felső pl. kizárva :((

2009. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is körte alkatú vagyok és sosem volt hasam. Most 7 hónapos a fiam és bizony van pocim... Bár az bíztató, hogy nagy volt a szülés után és azért, ha lassan is, de fogyogat! Kiváncsi vagyok a további válaszokra...
2009. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos a babám és ugyanaz van velem is. fogyogat,a csípőm is megy vissza folyamatosan,egyre emberibb a formám,de még mindig nem az igazi :(
2009. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En 10 honapig szoptattam es ez az ido alatt sajnos csak a kilok jottek fel ram.Nem fogytam,aztan a szopi abbahagyasa utan,azota eltelt szinte 5 honap,a pocim es mas testreszeim is kezdtek fogyni.Azota lement 15 kg.Sajnos en az a tipus vagyok aki szoptatas alatt hizik,de nem baj,mert azota lement a sok folosleg.Na de azert csiponadragot pici toppal egyutt nem tudok felvenni.:)
2009. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hét után már lapos volt a hasam, kb 1 hónap múlva már a bőr is visszament. 5 hónapja szültem, azóta igény szerint szoptatok, és nem is látszik rajtam, hogy szültem volna, még soványabb is vagyok, mint voltam. Mondjuk ez genetika, mindenki gebe nálunk.

Bár én minden reggel tornázok, persze szülés után megvártam a 6 hetet, és naponta gyaloglok a babámmal vagy 4-5 km-t, azért ez sokat segít a lefogyásban és az alakmegtartásban.

Üdv

2009. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát azon segít de a lógó bőrön csak a szike...:(((
2009. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!