Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes ikres kismama vagyok....

20 hetes ikres kismama vagyok. 46kg kezdtem a terhességet, most 58kg vagyok! Ez a hizás normális vagy agodnom kellene?

Figyelt kérdés
2008. márc. 29. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy kell aggodnod. Hisz két babát vársz, most 3 emberre eszel. Gratulálok az ikrekhez!
2008. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tul vékony voltál előtte, lehet azért szaladnak a kilók meg hát két baba van, az sem mindegy. A barátnőm is pont igy járt, már a 12. héten 10 kg hízott. Én az első terhességemnél 15 kg-ot híztam, most a másodiknál, a 14 hétben vagyok, kb 1-2 kg híztam, mégis ugy nézek ki lassan, mint egy bálna :)

Szerintem nem tudsz mit tenni a kilókkal, legfeljebb annyit, hogy megpróbálsz kevesebbet enni, (este 6 után nem enni)nem nassolni, és sok gyümölcsöt fogyasztani.

Amúgy meg lemegy a szülés után.

Boldog babavárást.

2008. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 24 hetes ikres kismama vagyok. Én 64 kg-val kezdtem és most 80 kg!! vagyok. Pedig az első terhességemnél 32 kg-ot híztam és keményen elhatároztam, hogy most nem fogok. Sajnos nem sikerült. Az orvos szerint ikreknél 12-16 kg hízás a normál.Én már ezt is túlléptem. Ne aggódj, fogyizni nem szabad, szülés után pedig a 2 gyerek úgy igénybe vesz majd, hogy gyorsan lemegy. Ettől függetlenül én is tudom, hogy sem nekünk sem a babáknak nem jó a túl sok hízás. Az én férjem azzal vígasztal, hogy gondolj azokra akikből minden kijön és infúzióval próbálják szinten tartani. Szóval fel a fejjel! Tudod már a nemüket? Egypetéjűek vagy kétpetéjűek? Minden jót!! :-)
2008. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm a válaszokat!megnyugodtam.kétpetéjüek,és kislányok!és a te babáid? boldog babavárást mindenkinek!
2008. márc. 29. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyémek is kétpetéjűek, engem meghallgatott az Isten én 1 kislányt és 1 kisfiút kaptam tőle. Igazából már van 1 ötéves kislányom és őt annyira imádom, hogy 2 kislányt szerettem volna a lelkem mélyén. Viszont a férjem nagyon szeretne kisfiút,ráadásul azt mondta, hogy nem állunk meg addig még nem jön 1 fiú. Hát ezért imádkoztam annyit... De 2 kis hercegnő az az igazi!!! Boldogságos babavárást!
2008. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Mivel nagyon vékony voltál ezért várhatóan többet hízol. Ikrek miatt pláne. Én 20 kg-ot híztam és 9 hónappal a szülés után a korábbi 58 kg-os súlyomnál voltam.
2009. aug. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!