Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A haskörfogatot hol mérik? A...

A haskörfogatot hol mérik? A köldöknél?

Figyelt kérdés

14 hetes vagyok, és köldöknél mérve nekem 91 cm.

6 kg súlytöbblettel kezdtem a terhességet, de eddig még csak 1 kg híztam. Az előttem iroktól olvastam, hogy ez kb 28 hetesnek felel meg.


2008. márc. 29. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen a köldöknél mérik, de te is meg tudod otthon csinálni egy centivel.

Gratulálok!

2008. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi felelne meg 28 hetesnek? a kiló???? H töblettsúllyal kezdted és egy kilo jött fel azt ne 7 kilónak számold!!!

Engem is azzal biztatnak, hogy lemegy! Bízz ebben te is ;)

2008. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a hizás mértéke felel meg kb.25-28 hetesnek, hanem a haskörfogat.
2008. márc. 29. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Szia! A haskörfogat sok midentől függ: alkat, magasság, az is számít, hogy mennyi volt a haskörfogatod a terhesség elején. Van aki csak a pocijára hízik, van aki egyenletesen, a hasa mellet máshova is szed fel. Szerintem az a lényeg, hogy a baba és Te is egészségesek legyetek. Egyébként ha haskörfogatra vonatkozó előző kérdéseket-válaszokat visszaolvasol, láthatod mennyire eltérő egyénileg!

Boldog babavárást!

30 hetes kismama (akinek 28 hetesen 102 volt a haskörfogata!!!!!)

2008. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!