Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellfeszülés elmúlása és...

Mellfeszülés elmúlása és sötét folyás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
3 teszt poz. lett a doki nem lát uh. semmit(hüvelyin)febr.18.án volt meg utoljára,3 teszt hazudik?Beutalt hétfőre a kórházba ma meg úgy keltem h nem fáj úgy a mellem és érdekes folyásom lett nem barna inkább okkersárga...mi ez lányok?
2008. márc. 29. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy ha túl korai az időpont nem látszik még UH-on,és a mellfeszülés elmúlása sem mutat semmit.Biztosat majd ha vérvételed lesz akkor lehet mondani,én nem akarok neked ötleteket sem adni,nehogy összezavarjalak.A folyás is lehet kis baci,nem görcsölsz? Vannak a tesztben is hibásak, de 3 teszt nem hiszem hogy hazudna,sztem csak túl korai.Adj időt magatoknak,és a folyásról beszélj dokival.És várunk vissza,hogy mi volt.Sok sikert!!
2008. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem rendben lesz minden. Egyébként a teszt méhen kívüli terhességnél is pozitív lesz. Bízom benne, hogy nálad nem ez van.Ha nem vagy rosszul, vagy nincsenek erős fájdalmaid, akkor ne aggódj, valószínűleg nincs komolyabb probléma.
2008. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam kb 7-8hetesen mult el a mellfeszülés,és kb akkor volt barna folyásom is,és a 10.hét körül volt rózsaszín folyásom is.De azért én a helyedben most bemennék az ügyeletes kh-ba,és csak annyit mondanék,hogy van 3 pozitív tesztem,de ma elkezdtem barnázni.Ezzel nem vesztenél semmit. 28hetes kismama
2008. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan akkor úgy 5-6 hetes lehetsz, ami nem azt jelenti, hogy a baba már ott tart a fejlődésben. Érdekes a kérdésed egyébként és meglehetősen hiányosak az infók is. Mikor voltál a dokinál? Itt minden nap számít. Nem érdemes elmenni orvoshoz a hivatalos 8. hét előtt, ha nincs komoly panaszod, mert nem fog látni semmi érdemlegeset. Egy petezsákból még sokat nem lehet megállapítani, nem árt, ha már akkor a a baba, hogy ver a kis szive, azt meg úgy 7-8 hetesen lehet jól látni. Az meg, hogy ma nem úgy fáj a melled, az sok mindentől is függ, lehet, h holnap még jobban fog, ez nem jelent semmit, ahogy a folyás sem biztos kóros, mert lehet, h a hormonok tombolnak kicsit. Azt sem írtad, miért utalt be a kórházba...
2008. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pont azért utalt be mert nem lát semmit a tesztek ellenére,úgyanis szerinte uh.-on már 3-4 hetesen kéne látni vmit....amúgy volt méhenkivülim és azért is utalt be nehogy megint az legyen"jobb félni mint megijedni2alapon sztem...pénteken voltam dokinál(tegnapelőtt)
2008. márc. 30. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem hidd el 4 hetes terhességet nem látott UH-on.Persze fel kell készülni,igazad van én csak azt mondom ne add fel,szorítok!
2008. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!