Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja lett a tesztem...

Két napja lett a tesztem pozitív, másfél év után és most nagyon aggódom nehogy vmi baj legyen, ti is így voltatok?

Figyelt kérdés
Most olyan lassan megy az idő, szeretném ha már elmúlna ez a kritikus időszak! Ugye nem lesz semmi baj??? Nyugtassatok meg légyszi!
2009. máj. 20. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz semmi baj, de ne azt mnodogasd hogy ugye nem lesz baj, hanem azt hogy minden rendben lesz, csak a jót szabad emlegetni, ha én parázok valamitől, vagy félek, akkor mnidig elkeseredem, és azt ki is adom magamból, ilyenkor a végén minden jóra szokott fordulni. Isten biztos megszánt engem :)

csak vigyázz, hogy ne idegesidsd fel magad túlságosan ezzel a sok parával. Ha nem vérzel és vannak a tipikus tünetek (hányás, fáradékonyság, hangulatingadozás mint ez is, hőemelkedés esetleg /de nem feltétlen/, pisi inger csak később, mell feszülés, étvágy akármennyire is kellemetlen tünetek ezek temrészetesek, tehát ekkor mniden rendben van. de az sem gond, ha nincs meg mniden tipikus tünet, mert vannak, akik abszolut nem hánynak és alig híznak valamit, mégis egészséges lesz a babájuk :)

ha nagyobb lesz és nem érzel mozgást akkor biztosan alukál :) vagy csak nagy helye van és úgy tud mozogni, hogy mégse rugdosson nagyon téged :)

egy biztos, ne emelj, ne ülj meleg fürdővízbe, ne menj sikos területen, ne mászkálj a magasban, ne vezess :) inkább más vezessen de akkoris csatold be magad, és ne koplalj, ne idegeskedj :)

ne az alakodm ioatt aggódj, hanem csak a babával törödj :)

amugy a párom mesélte, hogy mikor kicsik voltak, őket nem féltették annyira, mint az ovis társaikat, ovlt hogy földet is ettek meg tyuk kakit és annál ellenálóbb lett a szervezetük később, akiket meg mnidentől védtek azok kevésbé voltak ellenállóak és mindentől megbetegedtek.

remélem nem dohányzol, és ha néha néha egy két deci vörösbort iszol étkezés után, az még serkenti is a vörös vérsejteket, nem árt egyáltalán.

majd arra figyelj ha szoptatsz ne egyáél túl sok puffasztó ételt, mert akkor a tejed más lesz és a babát is jobban fogja puffasztani, főleg az első gyerekek szoktak nagyon hasfájósak lenni :)

ak iegyensúlyozott életmód és a szopás pedig serkenti a tej termelődését. ezek csak jó tanácsok a későbbiekre.

Feltámadtak az anyai ösztöneid csak ennyi :)

ezek is a hormonok miatt vannak, jól reagálsz :)

kívánok neked nagyon kellemes terhességet, élvezd ki mniden percét, én nagyon irigyellek téged ezért, és kívánom hogy egészséges, gyönyörű babád szülessen, és nagyon hasonlítson rád ;)

biztos jól viseled majd a várrandóságot és remélem a szülés is könnyű lesz.

nekem még nincs babám, de sokato lvastam a terhességről :)

23/L

2009. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, élevezd, mert borzalmasan hamar elmegy az idő, ha még nem is ezt érzed most.

Én is vártam a 12 hetet, az életjel miatt is, de inkább azért, mert hányásfóbiám van, és rettegtem a hányásos időszaktól-hál isten elkerült.

1 éve szültem, de mintha tegnap lett volna + a tesztem. Hihetetlen gyorsan elment....

Ne aggódj, nem kell, attól csak rosszabb lesz!

2009. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkét előttem szólóval egyet értek!

Nem szabad még gondolni sem arra, hogy valami gond lehet. Örülj, hiszen hamarosan a Te ici-pici kisbabádat fogod a karjaidban tartani, akinek nem tesz jót, ha most idegeskedsz. Bizonyos fokig persze normális az aggódás, ez kell ahhoz, hogy jó szülő légy.

eltelik gyorsan ez a pár hónap,ha majd minden nap rúgdos, akkor fogsz majd megnyugodni igazán. Na meg mikor látod az uh-n, hogy hogyan fejlődik, mennyit változik!

Bízz magadban és a picikédben, na és persze adj hálát a Jó Istenkének, amiért Neked adta Őt! :)

Nagyon boldog, problémamentes babavárást kívánok neked!

2009. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz! :D


Én is ezen izgultam, amikor 2 év után pozitívat teszteltem, de aztán rájöttem, hogy nem akarom görcsben tölteni ezeket a gyönyörű hónapokat, erőt vettem magamon és pozítavan gondolkoztam. Nagyon szép emlék a terhesség így, a baba pedig lassan 1 éves lesz és tökéletes :)

2009. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!