Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhességig lehet...

Hány hetes terhességig lehet hason aludni?

Figyelt kérdés
Számomra a hason fekvés a legkényelmesebb, de próbálok leszokni róla (éjszaka mindig visszafordulok). Kb. hány hetes terhességtől nem ajánlott a hason fekvés? Úgy értem, mikor lesz akkora a magzat, hogy már őt is nyomom?
2011. dec. 27. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

nincs erre papirforma szerintem...ameddig kényelmes. én is hasonalvós voltam mindig is...terhességeim alatt háát kb a 16hétig simán tudtam teljesen hason aludni. utána már azért éreztem h annyira nem kényelmes. most a második babámmal 31hetes vagyok, de még most is féloldalasan alszom. egyik lábam egyenesen kinyujtva,másik felhuzva poci kispárnával kitámasztva, de félig meddig hason végülis. oldalasan, szoval érted:)aztán majd a szoptatás miatt nem tudunk hason aludni, nálam esküszöm az problémásabb volt mint terhesség alatt, akkor egyáltalán sehogy nem tudtam ráfordulni...:)

boldog babavárást

2011. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Neked is boldog várakozást!
2011. dec. 27. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél onnantól kezdve nem tudtam hason aluldni,hogy megtudtam: babát várok! Presze ez "csak" pszichés akadály volt.


Most a második terhességemnél meg már pocakom volt, amikor sokszor éjjel hason ébredtem.

Egy idő után meg nyomott a hasam,és nem tudtam úgy aludni. Nem számoltam a heteket,csak annyi hogy egyszer csak már nem volt kényelmes.


A tested tudni fogja!

2011. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Addig aludhatsz hason, amíg neked kényelmes. :) A baba védve van odabenn, ezért ne aggódj! De ha nagy a pocak, úgysem tudsz már úgy aludni. :)
2011. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A magzatvizet pont arra találták ki, hogy védje a babót. Ne aggódj, neked lesz hamarabb kényelmetlen. :-)

Most 16 hetes vagyok (harmadikat várom) és itt hasalok a laptoppal az ágyon, úgy irkálok. :-)

2011. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. dec. 27. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok és eddig végig hason aludtam. Totálisan hason. Nem használok párnákat, meg semmit. Így simán alszom 8-10 órákat.

Amikor megkérdeztem a dokimat, hogy ez nem baj, akkor majdnem szembe röhögött, hogy hogy lenne baj.

Szerintem semmi értelme, hogy átszokj más fekvésre, csak többet ártasz azzal, hogy nem pihened ki magad normálisan.

2011. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok, kb egy hete nem megy. De háton sem, mert akkor meg nem kapok levegőt :D :D Marad az oldalam... :))
2011. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Én most is félig hason félig oldalt alszom. (Jobban a hasamon) :)

40hkm

2011. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. én 7+4 hetes vagyok és már nem tudok hason aludni. De nem is a hasam miatt, hanem a melleim miatt, mert ha rajtuk fekszem fájnak... Most oldalt fekszem és kispránával támasztom alá, hogy kényelmes legyen.
2011. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!