Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasárnap keztük a 26. -dik...

Vasárnap keztük a 26. -dik hetet, van még ilyen idős kismama? Hogy vagytok? Hanyadik baba?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! En 26+5 vagyok. Nagyon jol vagyunk, sokat mozog mar a baba, de inkabb mar ugy erzem mintha csak mocorogna, forgolodna, helyezkedik. Rugasokat mar alig alig, de azert vannak jo erosek.

Elso babankat varjuk. Kisfiu.

Te hogy vagy? Tudod mar hogy mit vartok?

2011. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26 hét 6 nap. Első baba. Kisfiú lesz. Eddig szinte meg sem éreztem, mostanában változó.
2011. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Vasárnap kezdtem a 26. hetet!Kisfiam lesz és második baba.Mostanában sokat mocorog és szépen megizmosodhatott a rúgásaiból kiindulva. Azon gondolkodom, hogy ehetnék-e székelykáposztát, úgy kívánom..már régebb óta nem bírom a savas ételeket, italokat. A pocimon a bőr nagyon feszül. Te hogy vagy?
2011. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én ma kezdtem a 26. hetet. Első baba és kisfiú. Bence nevet kapja. Főleg éjjel mozog, de most az utóbbi egy hétben rengeteget kalamol. Non-stop egész nap. Mintha csak egy-egy órát aludna. (Vagy álmában is mozgolódik?) Nagyon sokat hiztam. Már 10 kilónál tartok. Egyre nehezebb minden. Sok a savam. Fáj a derekam. Amúgy óriási boldogság, mi három évig vártunk rá!
2011. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi is vasárnap kezdtük a 26.hetet. Sajnos nekem a savam az ami napi szinten bánt. De eddig minden oké. Első babánk lesz, még nem mutatta meg magát. Januárra tervezünk egy 4D- UH-ot, talán ott megleshetjük. Rengeteget mocorog, és egyre erősebbek a mozdulatai. Néha rendesen hullámokat ver a pocakom.Eddig 3 kg-nál tartunk.

A káposztás kérdésre: Nyugodtan egyél, de csak mértékkel és kenyérrel. Én is ettem, de sajnos begörcsölt az epém tőle, mert hajlamos is vagyok az epekőre, és be is sűrűsödött az epém, így kb 1 hónap alatt alakult ki egy csomó epekövem.

2011. dec. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
DE jó,hogy ennyien vagytok:))Nekem is kisfiú,és néha akkorákat rug,hogy magilyedek:))Én jövő héeten megyek cukorterhelésre .Amugy harmadik baba.Nekem csak akkor van savam,ha olyat,de iszok rá tejet,és semmi bajom utána.Próbájlátok ki:))
2011. dec. 28. 12:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja,mi is vasárnap kezdtük a 26.-dik hetet.
2011. dec. 28. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!