Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhenkivüli terhességnek uh....

Méhenkivüli terhességnek uh. -on látszodnia kell?

Figyelt kérdés
...ha kb. 5 hetes vok?Legalábbis Hcg van a vizeletembe 3 teszt szerint de a doki ma még nem látott semmit még petezsákot sem,méhen belül.Lehetséges h azt sem lát?Márc.21.én kellett volna mesiznem.:((
2008. márc. 28. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy orvosnak észre kell venni UH alapján,hogy valami nem kerek.
2008. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia !Nálam is ez volt.Valószínű kevesebb vagy 4-5 hetesnél.Engem 3 hét múlva újra nézett a doki, életem 3 leghosszabb hete volt.Most 2 éves a lányom.Nyugi a doki látja ha méhen kívül van.Ha arra utaló dolgokat lát , alaposan megvizsgál.Különben mondta volna ha esély van erre.Nekem ezt akkor mondta a dokim mikor a 3 hét utáni uh-ra mentem teli félelemmel, mint te.Tényleg nyugi!Bizti várandós vagy.Szorítok neked!
2008. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 éve volt méhenkivülim! Nekem nem látták uh-n. Söt azt sem tudták mi bajom van. A kismütöbe jöttek rá, onnan vittek a nagyba! Ha az van ugy is rájössz, mert iszonyatos görcsöléssel jár!
2008. márc. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...bizakodom...csak már volt méhenkivülim,legalábbis annak titulálták mikor nem láttak méhenbelül semmit.Laparoszkopiám volt,de most nincsenek olyan tüneteim mint akkor...olyan fekete kávézacc szerű folyásom volt 3 hétig...csak azért aggodóm mert mindenki azt mondja h petezsáknak már lennie kéne 4 hetesen is,én meg már 5 hetes is elmúltam elvileg:((
2008. márc. 29. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont ugyanígy kezdtem, nekem sem láttak semmit az 5. héten. Aztán 3 nap múlva meglett az a pici 2 mmes petezsák. Ma már 14 hetes boldog anyukajelölt vagyok! Nyugi! Biztosan sikerülni fog!!!
2008. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hétfőn úgyis mész orvoshoz, majd okosabb leszel. Egyébként a méhenkívülit látnia kellett volna, ha az van. Köv. verzió?
2008. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én veszélyeztett terhes vagyok, volt már vetélésem stb. Az első időszakban sűrűn vizsgáltak, 5,5 hetesen semmi, 6,5 hetesen petezsák, és 7,2 hetesen szívhang. Nyugi ott lesz az a pocak lakó ahol lennie kell! SZurkolunk neked!

2008. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!