Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni ha vizesedek,...

Mit lehet tenni ha vizesedek, dagad a kezem lábam?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok és 1 hete kezdődött úgy lightosan és két napja intenzívebb. akármikor behajlítom a lábújjaimat érzem hogy olyan dagadtak.
2008. márc. 28. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nég nem tartok ott, hogy vizesedjek, viszont sokat olvastam a témában.Ugye elöször a tipik tanácsok, hogy kezet a szív felé a magasba,lábat felpolcolni.Viszont sokat írták, hogy a heti 1 nap gyüminap is segített.Állítólag már gyümi nap utáni másnap látszik, hogy szépen visszahúzodik.Remélem beválik, én is ezt fogom alkalmazni, főleg, hogy a legnagyobb melegben leszek az utolsó hónapjaimban.

Üdv

21 hetes kismami

2008. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi só, sok zeller, esetleg zellerkrémleves. Nagyon jó vízhajtó hatású!
2008. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sótlan étrend, alapvetően egész nap sok zöldség és gyümölcs, fehérjeként tojás és párizsi. Én napi 1 liter csalánteát iszom még, de a folyadékfogyasztásnak meg kell lennie vizesedés esetén is 2 liternek (ezt az orvosom mondta). Nekem egy hete már a térdem fölé ért a vizesedés, ettől lejjebb ment, de még ilyen étrend mellett is dagadtak a végtagjaim. 36 hetes kismama
2008. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!