Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nyár közepén születik a...

Ha nyár közepén születik a baba, akkor is kell hálózsákot venni neki? A kelengyelistán szerepel.

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szépen bevásároltam, és a felét nem is használtuk. Szintén nyári baba volt, és nem bírta a nagy meleget.

Viszont, ha meg nem veszed meg, lehet, hogy pont az fog hiányozni. Szerintem vegyél egy vékonyabb fajtát, hátha azt tudod majd használni.

Az én gyerkőcöm egyáltalán nem tűrt meg semmi hálózsákot magán, de még télen sem! Erre mondják, hogy nincs két egyforma gyerek.

2009. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vettem és kaptam is vékony pamut anyagút, ha veszel, akkor egy picit nagyobbat vegyél, hogy tovább ki tudd használni. De ha nincs, akkor szerintem hűvösebb éjszakákra pamut rugi is megteszi az alváshoz.
2009. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt megveszed a kelengyelistán szereplő összes cuccot, inkább kérd ki kisbabás anyukák tanácsát (mint ahogy az a hálózsákkal kapcsolatban tetted), így megszabadulsz egy csomó fölösleges kiadástól, viszont a hasznos dolgok sem fognak hiányozni.

A fiam május 26-i, s vettünk neki vékony hálózsákot. És használtuk is. Nyáron is vannak hűvös éjszakák...

2009. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát az fix, hogy a kelengyelista kb. 70%-át fogom beszerezni csak, tutira vannak dolgok, ami nem kell, vagy nem rögtön, az induláshoz kell...

akkor vékonyka hálózsákot nézek, köszi :)

2009. máj. 20. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nyár közepén szülök! Neked mik azok amiket nem fogsz megvenni?
2009. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a babaápolási szerek közül kihagyok párat (popsikrém, hintőpor, babafürdető) az elején úgy is a gyógyszertári kell, amit a védőnő fog felírni. Nem hiszem, hogy veszünk csecsemőmérleget, utazóágyat sem, úgy sem visszük az elején sehova (pedig a nagymamák vidékiek) de majd ők jönnek, kenguru sem kell, autósülés sem (mert nincs kocsink)bébiétel melegítőt sem akarok. Ez mind igényfüggő sztem.Ja, és van a listán almareszelő (üveg) Azt nem is értem miért? Tapasztalatlan vagyok még...
2009. máj. 20. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!