Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel védekezzek? Félek hogy...

Mivel védekezzek? Félek hogy én is elkapom.

Figyelt kérdés
Az öcsém nagyon beteg lett ma 40 fokos láz,hasmenés hányás.Édes anyánknak munka ügybe el kellett utazni ezért az ápolás rámmaradt.A férjem egész nap dolgozik ő nem tud segíteni édes apánk meg már elhunyt.Félekhogy elkapom a betegséget,de még sem hagyhatom egyedül szegényt.23 hetes km
2009. máj. 19. 20:16
 1/4 anonim válasza:
100%
én azt tudom javasolni vegyél a gyógyszertárba szájmaszkot és homeopátiás osillocinocimot.nekem ez mindig segit.a kislányom többször beteg és eddig mindig megusztam.22 hetes km
2009. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg vegyél fel maszkot.

Vigasztaljon a tudat, hogy a magzat is védi az anyát a fertőzésektől. Nem tudom hogy van ez, de olvastam valahol, hogy ő sem szeret beteg testben lenni. Én terhesség és szoptatás alatt 2 éven keresztül egyetlen egyszer sem lettem beteg, pedig lett volna kitől elkapni. Előtte meg mindig betegeskedtem.

2009. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor a férjem influenzás lett, én oscillococcinumot (homeopátiás) szedtem reggel-este és sok c-vitamin! A maszk is jó! Reméljük nem kapod el.
2009. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat! Örömteli baba várást Nektek!!!
2009. máj. 19. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!