Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más 5-6 hetes körüli kismamákn...

Más 5-6 hetes körüli kismamáknak sem írt fel az orvos kúpot gombás folyásra?

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem ma hogy a 12.hétig nem ír fel. Van aki hasonló tünetekkel, mint kevés ami csak a wc papíron látszódott kb 2 napig zöldes folyás némi fehér darabossal együtt nem kapott semmit?Mit lehet tenni azon kívül hogy mellőzőm a cukrot és hasonló ételeket?
2009. máj. 19. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Hmm fura, de biztosan oka volt rá, nem mondott semmit? Nekem ugyan csak a második harmadban jött elő, azt mondta, hogy CANESTEN, ebből van kombi: krém és hüvelytabi. Ebből kellett első körben 3 doboz, azóta nagyon figyelem mikor jön elő, hál istennek egy hónapja semmi és krémmel néha bekenem elővigyázatosságból, ha pl. tudom, hogy egész nap nem tudok itthon lenni és nincs olyan higiénia.


Amúgy annyit mondott az enyém, hogy valóban nem szeret felírni ilyesmit, mert a canesten jó és terhesség alatt ennél erősebbet nem nagyon akar. Kérdezz rá, de lehet, hogy első harmadban nem ajánlják, bár azt hiszem a tájékoztatón az volt, hogy lehet használni. Jobb, ha a doki mondja meg.

2009. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: tényleg jobb, ha kerülöd az édességet, de ha már kijött, nekem ez nem használna. Kiindulva az első kúrámból. Azóta kétszer jött vissza, de a krém nagyon bevált megelőzésnek azóta.
2009. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nincs szinte tünet, 2napig volt, vasárnap reggeltől hétfő délig, ma semmi, mondta hogy hát igen, de 12. hétig nem ad, lehet ha csak nagyobb gond van akkor írnak fel, kicsit furcsállom én is, a canesten úgy tudom csak 12.hét után ajánlják, remélem nem lesz baja a babónak, Te alternatív dolgokat próbáltál?
2009. máj. 19. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló problémával küzdöttem az első trimeszterben, de akkor nekem is azt mondta a doki, hogy nem ír fel semmit, majd csak a 12. hét után. Kerüld az illatosított tisztasági betétet is és a szoros, zárt fehérneműt, meg a szokásos magas hőfokon mosni az alsóneműt, sőt kivasalni!!! Naponta tiszta törölköző!

Én használtam már teafaolajat is, azzal kentem be külsőleg, már mások is írták itt, hogy nekik is bevált.

2009. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten ajánlotta a doki a canesten kombit. Semmi baja nem lesz tőle a babának, jól védve van ő odabent. :)
2009. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

szia!

nem használok tisztaságit, pamut alsóneműim vannak csak, egyszer használatos törlővel törlöm le fürdés után, csak lemosom, nem irrigálok stb minden szabályt betartok, de csak kijött, valamikor 2006ban volt utoljára akkor a gynevac kúra segített, azóta 2007ben problémamentesen kihordtam a terhességem (az elsőt) és azóta sem volt semmi, én is arra gondoltam hogy ezt a teafaolajat, esetleg kombinálva a grapefruitmag cseppes dologgal meg yoghurtos cuccal kipróbálnám, de bizonytalan vagyok,

mindenkinek jobbulást

2009. máj. 19. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Nekem 9 hetesen gynoflort irt fel az orvos.Semmi tünetem nem volt,csak szerinte volt "habos"folyásom.Azóta orvost váltottam,amikor ezt elmondtam Neki,nem volt valami elégedett.Azt mondta h.12.hét alatt nagyon nagy oka kell annak,h.felírjon gyógyszert.Most sajnos Canesten kombizom,mert tényleg van rá okom :( Az illatosított betéteket tényleg hanyagold,ezt én is hallottam.

19 hetes k.m.

2009. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nálam nincs most nagy baj és remélem nem is lesz, úgy látom helyesen cselekedett, amúgy nagyon rendi volt velem
2009. máj. 19. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
én a 10.hétben vagyok és a 7.héttöl van vaginális krémem a neve DAFNEGIN,amit a doki szerint egész végig használhatok mert nemlesz semmii gond töle csak megelözés képpen írta fel nekem sárgás folyás végett de ez szerinte normális terhesség alatt,ja ésa cukrot kerülni kell a Kandida gomba végett!
2009. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!