Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor a legnagyobb a veteles...

Mikor a legnagyobb a veteles szam hanyadik hetben?

Figyelt kérdés
Ha jart igy valaki hany hetes volt,es miert meg tudtak mondani?
2009. máj. 19. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos a 14. hét végéig fordul elő a leggyakrabban.

- Az első hetek azért kritikusak, mert a petezsákban néha nem fejlődik ki az embrió, vagy felszívódik.

- A 12-14. hét között pedig a méhlepény veszi át a sárgatest hormontermelését és mivel még nem fejlődött ki teljesen, adódhatnak gondok.

Ezután már sokkal kisebb az esélye a vetélésnek, mert a magzat jól megtapadt.


Általában nem tudják megmondani az okát, de nagy valószínűséggel kromoszómahiba okozza (a baba betegen születne). A természet szelektál.


Remélem segítettem, de légyszi ne legyél olyan mint én, és ne agyalj ezen! :-)

Minden rendben lesz veletek!

18 hetes

2009. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 10. héten derült ki, hogy gond van. Talán hormonális oka volt, de ez általában nem derül ki pontosan sajnos. Ez a hetem a 10. a mostani terhességemnél és a falra mászkálok, annyira aggódom. Remélem gyorsan eltelik ez a néhány hét és végre megnyugodhatok egy kicsit.

Miért tetted fel ezt a kérdést? Tudodm, hogy bagoly mondja..., de nem szabad ezen agyalni. Minden rendben lesz!

2009. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legeslegnagyobb az esély az 5-8. hétig.
2009. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ketteske ***** válasza:
Én sajnos a 26. héten vetéltem el, és nem tudták megmondani az okát. Sajnos mindig van rá egy pici esély, de nem szabad rá gondolni.
2009. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!