Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérvári kismamák, ma vették...

Fehérvári kismamák, ma vették le az AFP. -met meg a vércsoportot, mikor lehet menni érte és hova?

Figyelt kérdés
Belekavarodtam ahogy a vérvételes hölgy mondta, hogy a véradóba kell menni a vércsoportért, de az AFP-ért meg a távirda utcába? Vagy hogy is van ez?
2009. máj. 19. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az AFP eredményemet a védőnőm kapta meg "anno" és a kezembe csak a terhesség végén jutott a papír. Ha valami nem lenne rendbe az AFP-vel megmondják úgyis. Volt mikor bélyeges borítékot is vinnem kellett, akkor pedig kiküldték az eredményt postán a címemre, de már nem tudom melyik vizsgálatnál. Remélem tudtam segíteni valamit. :)
2009. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaaa akkor lehet hogy ezt mondta a nő? hogy a vércsoportért kell mennem a véradóba és ennyi. Az AFP meg ha vmi baj van értesítenek.

Csak tudnám hogyan...na mindegy:)

Köszönöm a választ!!

2009. máj. 19. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát azt a védőnőd úgyis fogja veled közölni ha nincs rendben az AFP. Ő gyűjti a papírjaidat, és ő ismeri a terhességedet is.
2009. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy érted. :)

A vérellátóba kell menni a vércsop-ért, ennyi.

2009. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!!:) kellemes babázást:)
2009. máj. 19. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!