Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Naptár szerint most kezdtem a...

Naptár szerint most kezdtem a 7. hetet, de nagyon fáj a hasam, éjjel nagyon rosszul alszom. Már kétszer voltam uh-on: petezsákot, ill. kezdődő szikhólyagot lehetett látni. Ha méhen kívüli lenne, azt már látták volna? (2 dokinál voltam)

Figyelt kérdés
Még nem voltam állapotos, így nem tudom mi a normális, de a dokit nem akarom zaklatni. Múltkor írt fel sárgatesthormont, a pici barnázásom miatt. Egész nap fáj, éjjel a köldököm körül keményebb volt, nyomásérzékeny. A köldököm felett meg pulzálás, gyomorégés. Ha fekvés közben kinyújtottam a lábam az alhasam feszült, összekuporodva görcsölgetés. Jelenleg nyomásérzékenység és hányinger. Sajna nem tudok otthon maradni, mert a főnököm kinyírna. Szerintetek?
2009. máj. 19. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A méhen kívülit már kiszúrták volna. Én is így kezdtem,bár nálam nem volt barnázás. Az első 12 hetet végig kellett feküdnöm,mert félő volt,hogy elmegy a baba. Szerintem ha akarod a picit,menj el dokihoz,és mondd el hogy rosszul vagy. Szedj magnéziumot,és feküdj minél többet
2009. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! A méhen kívülit már látniuk kellett volna. Viszont akárhogyan is, de próbáld megoldani, hogy otthon tudj maradni és pihenni, ne a főnököddel törődj most. Tudom, sok helyen nem tolerálják az ilyesmit, de ha vészhelyzet van, mérlegelni kell neked is. Amúgy milyen jellegű munkát végzel? És szerintem mindenképp menj el a dokidhoz, ha kétségeid és pláne fájdalmaid vannak, ha midnen rendben talál az uh-n, akkor úgyis megnyugtat, de sosem lehet tudni, így inkább jobb az elővigyázatosság.

Remélem azért minden rendben veletek!

2009. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen esetben jobb otthon feküdni legalább az első 12 hétig.Menj el a dokidhoz,hogy vegyen táppénzre,ha nagyon szeretnéd a babát!Kit érdekel ilyenkor a főnöke,már bocsánat!

2009. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt/van.Már nem fáj minden nap,de még mindig megijedek,ha elkezdi.Engem veszélyeztetett terhesnek kiírtak táppénzre.Most vagyok 11+2 hetes,de megvárom,míg betöltöm a 12. hetet,aztán valószínűleg megyek dolgozni.Nagyon sokat kell pihennem,semmi nehezet emelni,semmi házasélet :(. De remélem már nemsokára elmúlik. Ne törődj a főnököddel,te vagy a legfontosabb és a pici.Emiatt nem rúghatnak ki,ezen ne aggódj.
2009. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!