Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ébredéskor 37 volt hónaljban...

Ébredéskor 37 volt hónaljban mérve a hőm! Ez jelenthet valamit? Én írtam tegnap az a méhszájas kérdést! Még mindig nehezen elérhető és kemény! Akkor ez jó? Már több mint 2 hete ilyen!

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 09:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért ide írtam mert tegnap nagyon sok hasznos választ adtatok!:)
2009. máj. 19. 09:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy teszt többet mondhat, mint itt bárki. Viszont szerintem ne nézegesd a méhszájad elérhetősségét. Még a végén bajt okozol magadnak, és a picurnak, vagy összeszedsz valami fertőzést. Hagyd ezt innkább a dokira!

Amúgy tényleg tesztelj egyet, és kiderül minden.

24+4heteske

2009. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én is válaszoltam tegnap a hővel kapcsolatban.Az nagyon jó, tökéletes, nekem mondom még annyi sem volt, mégis.Mondjuk én szájban mértem, nem tudom hogy ez mit befolyásol.TESZT.Remélem azóta már vettél, én ki sem bírnám.Ja és szerintem sem szabad a méhszájadat most nézegetni.Nehogy valami baj legyen.Sok sikert, írd meg hogy mi van jó??!!
2009. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!