Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36,9-37,1 es a hőm napok óta,...

Naribaba kérdése:

36,9-37,1 es a hőm napok óta, ébredéskor is és napközben is. Semmi más tünetem nincs. Ma kellene megjönnie? Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Holnapig kiderül.. :-)

Nem viccelek, na. Igen, akár baba is lehet. Szurkolok. A legtöbb terhesség tünetmentes a legelején, úgyhogy tényleg bármi lehet. Hajrá, és kérlek írd majd meg!

2011. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha a hő miatt kérdezed,akkor persze,simán.Nekem sem ment 37 felé,és mégis várandós voltam :) sok sikert!
2011. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi,köszi és köszi!!! Semmi más tünetem nincs.Tudom, a napközbeni hő az nem feltétlenül számít, de most mértem, 37,5.

Megfázásnak, betegségnek semmi jele, h amiatt lenne.Persze megírom mi lett.:) Ha nem jön meg várok tovább, volt már h késett és nem baba volt, nem akarok csalódni.

2011. jan. 7. 12:30
 4/17 anonim ***** válasza:
Na mi újság? Teszteltél már? Szurkolok...
2011. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Egyelőre semmi :) a hőm ma reggel csak 36,6 volt, el is szomorodtam h leesett. Ne nevess ki, de tesztelni nem merek, félek a csalódástól. Ma vagyok a 30. napon eddig 1x fordult elő h 30 napra jött meg, a szokásos az 28.

Szóval a mai napot még kivárom.Ezer köszi a drukkot. :)

2011. jan. 9. 09:20
 6/17 anonim ***** válasza:
Na de holnap? :-) Tényleg izgulok ám Veled/Neked...
2011. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Egyszer már hittem azt h terhes vagyok és minden teszt negatív lett. :( De ha holnap se jön meg, akkor kedd reggel csinálok egyet mindenképp.Tünetem továbbra sincs.

A reggeli hőm nem volt ugyan olyan magas mint szokott, de azóta kitartóan 37,2

Olyan aranyos vagy h drukkolsz.:)KÖSZÖNÖM!

2011. jan. 9. 11:59
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor kedden várom a remélhetőleg klassz híreket. De addig ne idegeskedj ezen!!!
2011. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:( csináltam egy tesztet ma reggel, de negatív lett. A mensim azóta se jött meg, a hőm sem esett le.Várok most pár napot.Vagy megjön, vagy teszt újra.
2011. jan. 10. 09:38
 10/17 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg, ne add fel!

Én az első babámmal kb. a 35. napon teszteltem reggel +-at, most meg még szoptattam,mikor fogant a tesó, mondtam a férjemnek, hogy vagy nem állt vissza a ciklusom (össz egyszer menstruáltam), vagy máris sikerült a nagyon vágyott tesó.. Ő az utóbbira tippelt, bejött neki, a 34-35.napon +. Most 19hkm. Szurkolok még mindig!!!!

2011. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!