Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok, és már kb.2...

39 hetes vagyok, és már kb.2 hete folyamatosan el van zsibbadva két újjam. Nyom valami ideget a bébi?

Figyelt kérdés
Ma reggelre eléggé bedagadt a lábam és kezem is. Lehet, hogy nem bírok már ki egy hetet?
2009. máj. 19. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A sok viztol van, ne aggodj, ez sokaknal elofordul. Nekem is zsibbadt, foleg reggel. Egy baratnomnek meg az egesz keze.
2009. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam a vége felé. Vizesedéstől van.Elég kellemetlen, tudom.

Nekem így a szülés után kapásból lement 10 kg, mire kijöttem a kórházból. Nagyon vizes voltam, már alig tudtam zoknit is felvenni. A kezeim állandóan zsibbadtak, a középső ujjamat nem is érzeztem.

Nekem a szülés azonnal "levitte" az egészet.

Könnyű szülést és jó babázást kívánok!

2009. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a 26-ik héttől zsibbadt mindkét kezem, most 2 hónapos a kislányom, de még mindig nem múlt el rendesen. Valószínű neked is vizes, bár rólam lement minden fölösleg. OLvastam valahol, hogy aki zsibbad terhesség alatt, az könnyebben szül. Nálam bejött! Neked is könnyű szülést kívánok!
2009. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!A hmeopatia.info.hu-n talász erre vonatkozóan kezelést is és választ is arra,hogy mitől lehet.
2009. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!