Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elmarad a menstruáció,...

Ha elmarad a menstruáció, rögtön vannak terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többnyire.Mellfeszülés, mellfájás, mindjárt megjön érzés.Nekem a hányinger csak az elmaradt mensi után egy héttel jelentkezett, egészen a 14. hétig.
2009. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb a pozitív teszt után 1 héttel jöttek elő a ünetek, először csak a mellfeszülés, hasszurka, aztán a hányinger-hányás...a 12. hét után lett jobb.
2009. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a beägyazodäskor kezdödött el minden,tökre fäjtak-egtek a melleim,ebböl mär sejtettem,hogy baba van a dologban.aztän ugy a 6.heten kezdödött a hänyinger,de csak 3hetig tartott. :) 36hetes km
2009. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a mellem fájt,mondjuk mindig szokott mielött megjön,de ez másabb volt. Aztán a pozitiv tesztem után már rosszul is lettem... =) Kb. 10 hetesen elmúlt.
2009. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Nekem pl. semmi tünetem nem volt.

Az első 12 hétben egyszer voltam rosszul és a trimeszter vége felé lettem fáradékonyabb.

2009. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!