Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. babát várók, mikor mozdult...

2. babát várók, mikor mozdult meg a babó? Azt mondják, hogy a második már a 16. hét körül érezhető. én ma vagyok 15+3 hetes, és aggaszt, hogy még nem érzem.

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a másodikat később éreztem, mint az elsőt. Az elsőt a 15. héten, a másodikat csak a 17.-en. Attól is függ, hogy a méhlepény hogy helyezkedik el. Ha elülső fali, akkor később érzed. Szerintem ne aggódj.
2009. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár már nekem megszületett, de a 15.héten éreztem először.
2009. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Én az elsőt kb.15.héten éreztem.A mostani terhességemnél a 17.héten éreztem,hogy megmozdul.Aztán nem igazán volt érezhető.Igazából a 20.héten indult be a ficánkolás.A méhlepényem mellső tapadású.Állítólag ezért éreztem később.Most vagyok 24 hetes.Én is aggódtam.Ne izgulj!Nemsokára tuti érezni fogod!

Gondtalan babavárást.

Üdv.

2009. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a 19 héten éreztem először, de akkor csak alig alig!!Aztán a 20. héttől kapálózott ezerrel a kismanó!!21 hetes kismama
2009. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!