Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az 1 sz Női Klinikán a 18....

Az 1 sz Női Klinikán a 18. heti ultrahangra bejöhet a párom?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy nem. Én is ott szültem, de ultrahangon sosem láttam apukát bemenni a vizsgálóba.
2009. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem kérdezd meg az orvost. Rajta múlik, hiszen úgyis csak téged vizsgál, nem is kell vedkőzni, senki nem lenne kellemetlen helyzetben.

Én láttam már kismamát bemenni ultrahangra apukával és dokibácsival, igaz nem ott, ahol te kérded és nem is tudom hanyadik hónap lehetett.. :)

2009. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Sajnos a kismamán kívül senki nem mehet be, de egyébként olyan kis helységekben végzik az UH-t, hogy más nagyon nem is férne be. Viszont lehet kérni képet a babáról csak fizetni kell érte.


Üdv

2009. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
én az 1.sz Női klinikán genetikán voltam ott nem szóltak ha nem egyedül mentem be,mondjuk a 3 éves lányom jött be velem lehet azért nem szóltak nehogy egyedül maradjon kint,de hogy felnőtt bemehet e nem tudom,nálunk Tatabányán nem engednek be senkit!
2009. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nemrég voltam a nővéremmel és az asszisztens EGYÉRTELMŰEN NEM-et mondott (pedig sztem még simán elfért volna mellettem bent), így mikor a férjemmel voltam akkor már meg sem kérdeztük. Próbáld meg, hátha... Sok sikert!

24 h. pocis

2009. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ketteske ***** válasza:
100%
Az én férjem az összes UH-ra bejöhetett velem, kivéve az alsőnél, ami hüvelyi volt. Lehet dokifüggő.
2009. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!