Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok és majd most...

31 hetes vagyok és majd most fogok dokit fogadni. De ez nem 100%, ha nincs dokim mire számíthatok amikor szülök?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem gáz, ha nincs fogadott dokid. Itt már volt egy-két kérdés ezzel kapcsolatban. A kórházban így is el fognak látni. Nem fogadott doki kérdése, hogy megfelelő ellátást kapsz-e, hanem lelkiismereté.
2009. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez szerintem kórháza válogatja,hogy ott hogyan bánnak azzal a kismamával akinek nincs orvosa.Amikor én bent feküdtem egy megyeszékhelyi kórházban akkor semmi eltérést nem tapasztaltam a 2 esett között.Azzal is lelkiismeretesen bántak akinek nem volt dokija.Azt a kórházat kellene ismerned ahova befekszel,hogy ott mik a vélemények?Sok kismama a saját maga megnyugtatására választ orvost.De előfordul,hogy amikor szükség lenne rá akkor nincs ott.Az enyém síelni volt akkor...

Könnyű,problémamentes szülést kívánok!

2009. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, nekem sem volt, komplikációmentes volt a szülésem. Pedig engem császároztak és semmi nem utalt rá hogy az lesz. Ennek ellenére rendes volt az ügyeletes doki.
2009. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!