Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok, előfordult...

5 hetes vagyok, előfordult mással is ilyenkor zöldes folyás, és mivel kezelték?

Figyelt kérdés
Holnap tudok dokihoz menni, 5 hetes vagyok, teljesen száraz voltam, szombatig, este szeretkeztünk egy hét kihagyás után(síkosítóval ami terhesség alatt is lehet a szárazság miatt), és vasárnap óta nagyon minimális zöldes-fehéres folyásom van-nem viszket és nem éget, amit csak a wc papíron vettem észre, mással fordult elő ilyen, gondolom a zárt méhszáj még védi a babót odabenn
2009. máj. 18. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Gomba lesz!darabos is??
2009. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Icipicit sajnos. -az lesz szerintem is, csak a babó rendbe legyen
2009. máj. 18. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, sajnos a terhesség alatt többször visszatért. A doki adott rá hüvelykúpot, azt mondta valami fertőzés, terhesen sajna könnyebb elkapni. Amíg zárva a méhszáj a babának nem lesz baja, ne aggódj!
2009. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, csak anno első terhességem előtt(2007) voltak folyásos problémáim kb2 évig, aztán egy gynevac kúrával végeszakadt és a terhesség előtt alatt és utána egész idáig semmi nem volt, csak épp zöldes még akkor sem volt soha, remélem minden rendben lesz már nagyon vártuk hogy megfoganjon
2009. máj. 18. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!