Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyiket vegyem meg először?...

Melyiket vegyem meg először? A babakocsit, vagy a gyerekágyat?

Figyelt kérdés
mindkettőre egyszerre ebben a hónapban sajnos nem futtya..
2009. máj. 18. 06:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem írod hány hetes vagy.??

Szerintem elözször a kiságyat,de teljesen mindeggy..Amelyiket te szeretnéd.Gondolom,hogy nem utolsó hónapos vagy.Nekem a kkiságy volt meg utánna a babakocsi.

2009. máj. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
23 hetesn vagyok:-)
2009. máj. 18. 07:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Ő,nem kell kapkodni.Én 31 hetes voltam,amikor nekiálltunk összeszedni a gyerekszoba kellékeit.Szóval,ha ebben a hónapban neki állsz,akkor bőven szét tudod osztani,h minden hónapra egy kicsi jusson.
2009. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem a babaágyat hisz az hamarabb kell mint a babakocsi :)
2009. máj. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdemes pelenkázós kiságyat választani?
2009. máj. 18. 08:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Én külön vettem pelenkázót az első fiamnál és szerintem jobb, mert azt utána is tudod használni, ha már mondjuk a kiságy nem kell. Én arra raktam a plüssállatokat, meg pár játékot. Most 2. babát várom, a fiam már 8 éves, kiságy már nincs meg, viszont a pelenkázó, még mindig megvan. Fürdőszobában van, polcain a törülközők, felül pedig a piperecuccok:)
2009. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia. Még nem vettünk semmit, 20 hetes vagyok. De szerintem a kiságyat vegyétek meg, bár még sok idő van a végéig, de az fontosabb először mint a babakocsi.

A kiságyról, mi olyat fogunk venni (már kinéztük) ami egybe van a pelenkázószekrénnyel, de később átalakítható kisággyá, a pelenkázószekrény éjjeli szekrénnyé, ágyneműtartós, elvileg kb 8 éves koráig jó lehet. És 40. ezerért vesszük.


Boldog készülődést! :)

2009. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a kiságy az első,van az IKEA-ban matraccal együtt 12eFt-ért vettük,a babakocsit a vaterán néztük hordozóval együtt 50eFt-ért,de még mi sem vettük meg,pelenkázót a Bippa nevezetű boltban vessük meg 18500Ft-ért.

Próbálunk mi is mindent a legolcsóbban megúszni,mert a mai világban nem teheti meg az ember a pazarlást.

Az első gyereknél pelenkázós ágyat vettünk,de nem vált be,mert szétrángatta,mivel huzogatós volt.

Remélem segítettem,minden jót!

32hetes km

2009. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Hát ha 23 hetes vagy, akkor szerintem olyan mindegy, hogy melyiket veszed most meg, mert még egyik se kell, a szülésig meg nyilván mind a kettőt beszerzitek. Mi a babakocsit vettül előbb, mert azt hamar elkezdtük nézegetni és meg is találtuk a megfelelőt. Kiságyat még nem vettünk, pedig már abból is kinéztem a megfelelőt, de azzal úgy vagyok, hohy ráérünk. Végülis a legtöbb kiságy ugyanolyan, de a babakocsinál féltem, hogy nehogy megszűnjön az a szín, ami nekünk tetszett. :-)

Boldog babavárást!

22 hetes kismami

2009. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!