Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikerül a baba, azért fáj a...

Sikerül a baba, azért fáj a hasam? Irjatok légyszi! Ti már tapasztaltak vagytok!

Figyelt kérdés
22.napon vagyok még van 1 hét mensiig, és már 2. napja fáj az alhasam, (mensi szerű)lehet a baba ágyazódik éppen? Nem volt még ilyen érzésem. Fel vagyok puffadva.
2009. máj. 17. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
elképzelhető. lehet tünet de inkább ne éld bele magad.
2009. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt hogy összejött-e egy bébi csak akkor tudod meg,ha elmarad a menzid és a teszted + lesz!Ezt előre senki se tudja megmondani,sajnos!Úgyhogy legyél türelmes még 1 hétig!Sok szerencsét!

2009. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretném bele élni magam. Sokan mondják, hogy fájt a hasa kb. ilyen időben. Lehet még a mensi is, csak ahhoz még korai.

Írjon aki ezt tapasztalta és terhes lett!

2009. máj. 17. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
minden második nőnek ez van. nekem is volt de NEM JELENT SEMMIT. attól még lehet menstruáció is. (első)
2009. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenki mást mond, de biztos hogy valaki már tapasztalt ilyet. Csak kiváncsi lennék.
2009. máj. 17. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem hasszúrka volt már a ciklus 20 napja körül(30 naposak a ciklusaim)és a mensi előtt 5 nappal már pozitívat teszteltem!Ez már 20 hete volt......:)
2009. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!