Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha este vannak...

Normális ha este vannak méhösszehúzódásaim, de sok.. ?

Figyelt kérdés
Az elmúlt kb 1.5hétben erősödtek meg eddig nem volt bajom vele.szedem a magnéziumot,igaz eddig csak 300mg-t,most elkezdtem a magne b6-ot de nem szeretném ha akár koraszülés ilyesmi lenne.Amúgy este van,hogy 10percenként bekeményedik-4szer 5 ször is,nem tudom ez mennyire normális.Igaz melózok még-lehet ez sem jó...a magnéziumot a dokim javasolta amúgy...segítsetek légyszi.25hetes vagyok..
2008. márc. 26. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én a 36.hétbe vagyok, nekem most kezdődtek a méhösszehúzódások. Neked ez elég hamar van még a 25.hétbe. Inkább hagyd abba a melót, és pihenj sokat.Én a magnéziumból 3*2-t szedek meg este megiszok egy pezsgőtablettát is, mert éjszaka nekem is be szokott indulni. És néha oldal fekvéshez a hasamat kitámasztom egy párnával, az is segít. Boldog babavárást
2008. márc. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na igen...nem tudom mit dolgozol.Én fodrász vagyok,és az igaz hogy a 2 alkalmazottam nagyon sokat levett a vállamról,én ettől függetlenül 28 hétig dolgoztam.Az utolsó hetek úgy teltek hogy itthon semmit nem csináltam,mert tartogattam magam a melóra.Nagyon sokszor volt összehúzódásom.Napközben is.Sokat segített hogy leültem,és hasi légzéssel 4-5 nagylevegő orron be szájon ki,az lazított egy kicsit.Na meg az utolsó héten vettem béres magnéziumot,mert amagne b6-ból már bevehettem volna az egész dobozzal annyira nem használt.Na meg drága is.És a béresből elég napi 1.Én azt javaslom ne dolgozz ha van lehetőséged.Nekem mostmár nagyon jó.33 hetes vagyok és hát tegnap még este megilyesztett a kiskrapek,de lefeküdtem,és nem lett baj.Sok sikert,és pihenj sokat.
2008. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 30 hetes múltam és nekem is naponta többször van ilyen. én is Béres Magne B6-ot szedek 3x2 szemet. De én rájöttem, hogy attól van ha nem pihenek eleget. Ha egy nap sokat ülök és nem fekszem le néha. Mert ha többet pihenek felpolcolt lábbal , akkor nincs ilyen baj.

Ne izgulj, reméljük nem lesz semmi baj.

2008. márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha van lehetőséged, akkor hagyd abba a melót! Nekem a doki azt mondta, hogy erre a legjobb megoldás a pihenés, ja és viccesen megjegyezte, hogy az nem megy, hogy bekapok vagy 2 magnéziumot, aztán megyek, teszek-veszek! Persze azért a sok pihi mellet is szedek 3X1 magnéziumot, ha kevés lesz, majd emelek az adagon. Úgyhogy én is azt javaslom, pihenj amennyit csak tudsz!

Minden jót: 31 hetes kismama

2008. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de még sajna egy hónapig melózok..muszáj,hogy kapjak majd gyedet,így is hat.időre vettek fel.próbálok pihenni de nem nagyon jön össze...azért igyekszem.Én is szedem már a magne b6-ot és ugy érzem jobb.Nektek is boldog baba várást.
2008. márc. 28. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!