Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki dohányzik pocakosan?...

Van aki dohányzik pocakosan? Mennyit szív? Őszintén!

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dohányoztam,soha,de a tesom terhesen is szívta 1mg-os Multit 1 nap 3-5 szál naponta! Viszont érdekes mert amikor megszült már nem kellett neki!
2009. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez tényleg érdekes. Talán a baba látványa ébresztette rá.
2009. máj. 17. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Én bevallom,hogy napi 6 szálat elszivok. 10 éve cigizek,napi 1-1,5 dobozzal! A baba váratlanul jött,nem terveztük, igy sajna nem tudtam felkészülni,se testben,se lélekben. 36 hetes vok,minden vizsgálatom tökéletes,semmi probléma nincs,szerencsére! De egyáltalán nem követendö példa az enyém,aki tud készüljön fel még idöben,tegye le a cigit! Sajna nekem nem ment.
2009. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Szia!Harmadik babyvel vagyok 11 hetes terhes,sajnos szívom én is..napi 10 szál kb.az első lányommal leszoktam,de ahogy megszületett majd megvesztem a cigiért,a második lányom nem volt tervbe és nem ment a leszokás utáltam-utálom magam érte,hogy ennyire önző dög vagyok és nem tudom letenni....a védőnőm azt mondta inkább szívjam el azt a pár szálat,mint azon idegeskedjek,hogy nem gyújthatok rá,mert akkor tiszta ideg vagyok,ezzel álítólag többet ártok a babynek.
2009. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is szivom.sajnos.:(Változó, hogy mennyit, ma pl 3 szálat. Nem félsz? A méretek rendben vannak?
2009. máj. 19. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
A második babyvel is szívtam és sajnos nem keveset,39.hétre született 3490 grammal és 57 cm-vel,a nagy lányomnál sikerült leszoknom ő koraszülött lett 2350 grammal és 48 cm-vel született szerencsére nem volt semmi gond vele csak pici volt.
2009. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!